Etiketler Eğitim

Etiket: eğitim

Spor eğitimi küçük yaşlara kadar inmeli!

Ağaç yaş iken eğilir sözü ne çok şey anlatıyor, öyle değil mi? O halde ülkemizdeki altyapı çalışmalarını çok küçük yaşlara kadar indirmek gerekiyor. Hatta gerekirse 2 yaşından itibaren çocuklara spora yönlendirilmeli.

Kekemelik eğitimi ile sorunu çözebilirsiniz!

Kekeme sorunu yaşayan kişilerin öncelikli olarak kendilerini motive etmeleri gerekir çünkü bu problem kalıcı değildir. Tedavisi büyük ölçüde işe yaramaktadır. Unutulmaması gerekir ki kendinizi eğitmekle bu sorunu kolayca aşabilirsiniz. Size destek olacak pek çok farklı merkez mevcut.

YouTube Eğitim Setlerine Dikkat!

YouTube eğitim kitleri kişilere nasıl YouTube'dan para kazanılabileceğini, nasıl daha fazla aboneye sahip olunabileceğini anlatıyor. Pek çok değerli bilgi veriyor ancak bazı eğitim setlerinin içi boş çıkabiliyor.

Ev Ödevi ve Not Yok! İşte Finlandiya Eğitim Sistemi

Öğrencilere ev ödevi ve not verilmeyen Finlandiya eğitim sisteminde özgüveni yüksek, başarılı bireyler yetiştiriliyor. 16 yaşlarına kadar sınav dahi yapılmıyor. Öğrenciler spora ve sanata yönlendiriliyor.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Samsun Galaxy S10 sizi kolayca tanıyor!

Samsuns Galaxy S10 Face ID özelliğine sahip olmasından dolayı büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Samsung'un yeni amiral gemisi bu kez Face ID hatası ile karşı karşıya kaldı. Bakın Face ID sizi nasıl kolay tanıyor...