Etiketler Ev

Etiket: ev

Ahşap evler sağlığınıza olumlu etki ediyor!

Ahşap evlerde yaşayanlar sabahları daha mutlu ve daha az stressiz uyanıyor. Betonarme evlerde yaşayanlara göre ahşap evlerde yaşayanlar iç huzura kavuşuyor.

Hazal Kaya’dan 200 bin liralık dava!

Doç. Dr. Ruhet Genç'e ait olan daireyi kiralayan ve 1 yıllık kira bedeli olan 192 bin lirayı peşin ödeyen Hazal Kaya, evde çok ağır bir küf kokusu olduğunu hissedince ev sahibi ile görüştü ancak taraflar uzlaşamadı. Ardından Hazal Kaya 200 bin liralık dava açtı.

TOKİ konutlarına talep yağıyor!

TOKİ konutlarına olan ilgi her geçen gün artıyor. Oluşan yoğunluk TOKİ resmi web sitesini kitledi. Aynı yoğunluk bankalarda da yaşanıyor. Yatay mimari esas alınarak hayata geçirilecek olan konutların 4 farklı grup için başvuruları yapılacak.

Ev Alacaklara Müjde! Konut Kredisi Faiz Oranlarında Düşüş

Garanti Bankasının aldığı karara göre konut kredisi faiz oranları düşürüldü. Ev alacaklar için 120 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Faiz oranlarıysa kredi kullanacakların yüzünü güldürecek düzeyde.

Fatma Girik kendi evinde düşerek hastaneye kaldırıldı

Ünlü Yeşilçam oyuncusu Fatma Girik, kendi evinde düştü. Yakınları tarafından Bodrum Devlet Hastanesine götürülen oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu fakat kontrol amaçlı kısa bir süre daha hastanede kalacağı tahmin ediliyor.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Dikkat! Oyun Bağımlısı Olabilirsiniz…

Oyun bağımlılığı gündelik hayatı aksatan, birçok aktivitenin önüne geçen, kişinin daha asosyal bir hayat yaşamasına neden olan, fazla kiloya sebebiyet veren tehlikeli bir durumdur. Dikkat etmezseniz siz de oyun bağımlısı olabilirsiniz.