Etiketler Facebook

Etiket: facebook

Mark Zuckerberg’den heyecan verici açıklama!

Facebook sesli asistan yapay zeka üzeride çalışıyor. Gelecek günlerde bu özellik Facebook üzerinde etkin bir şekilde kullanılabilecek.

Instagram kullanıcılarına müjdeyi verdi!

Instagram'da bulunan bir videodaki beğendiğiniz yerleri izleyebilmek için tekrar baştan izlemek zorunda kalıyordunuz. Artık bu sorun olmayacak ve Instagram'a ileri - geri sarma özelliği gelecek.

Facebook skandalları devam ediyor!

Facebook kullanıcılarının şifrelerini düz metin olarak mı saklıyor? Gelen iddia bu yönde. Şirket konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Ortaya çok çarpıcı detaylar çıktı.

Facebook Testlerine Dikkat!

Facebook testlerini günde binlerce insan deniyor. Bu noktada bilinmesi gerekiyor ki böyle uygulamalara verdiğiniz izinleri tekrardan gözden geçirmelisiniz. Aksi takdirde bilgileriniz çalınabilir.

Facebook Beklenen Yeniliği Paylaştı!

Facebook'ta henüz başlamamış etkinlikler duyuru olarak veriliyor. Artık siz de hikayenizde gerçekleşme tarihine günler kala hikayenizde paylaşabilecek ve arkadaşlarınızı davet edebileceksiniz.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Bayram boyunca ücretsiz olacak!

10 Haziran'a kadar Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından işletilen tüm otoyollarda ve köprülerde geçişler ücretsiz olacak. Yap-işlet-devlet modeliyle yapılanlardan ise geçişler ücretli...