Etiketler Google

Etiket: google

Günlük trend olan aramalar!

İnternette birbirinden ilginç konular popüler. Bu noktada magazin biraz ön plana çıksa da spor ve politika da arama konularından.

Gmail’den son 15 gün uyarısı!

Google'dan Gmail kullananlara üzücü haber geldi. Gmail'e gelen e-postalara daha kolay erişim sağlamanıza olanak tanıyan Inbox uygulaması 2 Nisan'da kapatılıyor.

Google’dan hata üstüne hata!

Google spor için pek çok farklı hizmet sunuyor. Bunlardan biri de mücadele ve fikstür takibi. Maçları canlı olarak grafik anlatımı ile takip edebiliyor, fikstüre ve puan durumuna bakabiliyorsunuz. Tabii Google burada bir hata yaptı ve o da son derece ilginç.

Sosyal Medyada Trendlere Girmenin Yolu! İşte Popüler Konular

Güncel konularda çarpıcı ve dikkat çekici paylaşımlar yaparak takipçi sayınızı anlık olarak artırabilirsiniz. Bunu yapmak için Google Trendlerden yardım alabilirsiniz çünkü burada anlık popüler ve en çok aranan konuları göreceksiniz.

Google yeni dönemde Chrome hatalarını ciddiye alıyor

Google Chrome kullanıcılarının en büyük şikayeti olan RAM tüketimi sorununa Google çözüm arıyor. Ortaya çıkan haberlere göre Google mühendisleri Chrome ürününde daha az bellek tüketimi için çalışmalara başladı.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Fenerbahçe Yükseliş İçin Konyaspor’u Geçmek İstiyor Ama

21 haftada 23 puan toplayarak adını 15. sıraya yazdıran ve düşme hattının sadece 1 basamak önünde olan Fenerbahçe, buradan alacağı 3 puan ile 26 puana çıkacak ve rakiplerinin kaybedeceği puanlar ile 9. sıraya kadar ilerleyebilecek. Konyaspor ise rakibi Malatyaspor'un kaybettiği 3 puanı fırsat bilip buradan alacağı 3 puan ile 4. sıraya çıkmayı hedefliyor.