Etiketler Hava durumu

Etiket: hava durumu

İzmirliler 1 haftadır terlemiyor!

İzmirliler son 1 haftadır terlemiyor. Hava durumu yaz aylarına göre biraz alt seviyelerde. Özellikle Kuzey Ege'de rüzgar şiddetini artırdı. 1 haftadır şiddetli rüzgarlar ile...

İzmir’de hava durumu yağışlı!

Son birkaç gündür hava durumunun bozuk olduğu ülkemizde özellikle Ege Bölgesi ciddi anlamda yağış aldı. Yaz aylarının en etkili olması beklenen illerden biri olan...

İzmir’de hava durumuna dikkat!

Özellikle Kuzey Ege'de etkili olan parçalı bulutlu hava kısa sürede yağmura dönebilir. Vatandaşların dikkatli olması gerek.

Bazı kesimlerde yağmur etkisini gösterecek!

Marmara Bölgesi ve Ege Bölgesi birkaç gündür sağanak yağış altındaydı. Şimdi ise sağanak yağışlar İç Anadolu, Akdeniz Bölgesi gibi kesimlerde de bekleniyor.

İstanbul’da Kar Yağışı! Birçok İlimizde Havalar Tekrar Soğudu

Sürücüler dikkat! İstanbul kar yağışı ile güne uyandı. Kar ve kış lastiğiniz takılı olsun. Kaygan ve karlı yollarda trafik kazalarının önüne geçmek adına aşırı hızdan da uzak durun. Birçok ilimizde havalar yine soğuk havaya teslim oldu.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Derdim Olsun şarkısının klibinin orijinal olmadığı konuşuluyor!

Ünlü Youtuber Reynmen, son paylaştığı videosunda kendi şarkısının klibini yayınlayarak takipçilerine müzik ziyafeti yaşattı. İddiaya göre klibin orijinal olmadığı ve bir kısa filmden çalıntı senaryolar alındığı iddia ediliyor. Bütün iddiaları ve Reynmen ile alakalı bilgileri bu haberimizde anlatıyoruz.