Etiketler Ingiltere

Etiket: ingiltere

Karanlık parkta taciz ediyordu!

İngiltere'de akıl almaz bir olay yaşandı. Taksici belki de kadının hayatını kurtardı. O anları aracından saniye saniye görüntüledi.

İngilizlerin futbol gelirleri…

İngiltere futbolunun geldiği nokta resmen hayallerin ötesinde. UEFA kupalarında gövde gösterisi yapıyorlar. Ülkelerine giren paranın da hesabını tutmak hayli zor.

Fenerbahçe atağa kalktı!

Fenerbahçe sezonun bitmesiyle birlikte transfere çok hızlı bir şekilde başladı. Sarı lacivertli kulüp Premier Lig'den düşen Huddersfield Town takımının oyuncularına talip.

1 milyon insan sokaklara akın etti!

Avrupa Birliği yanlısı 1 milyon insan İngiltere'nin AB'den çıkış sürecinde sokağa akın etti. Ellerinde yazılı dövizler ve 50. maddeyi iptal edin şeklinde yazılı kağıtlar vardı.

Sarhoştu ve O Geceyi Hatırlayamadı!

İngiltere'de bir kasabada Jack ve Tara eğlendikten sonra acıktıklarını hissettiler. Bunun üzerine havalimanına giderek hızlı yemek restoranına girdiler. Jack ise tam burada iki uçak bileti aldı ve kendilerini bir anda Barselona'da buldular. Tara olan biten hiçbir şeyi hatırlamıyordu.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Bakın Pakistan Bayrağı Nasıl Dünyanın En İyi Tuvalet Kağıdı Oldu!

Keşmir'de bir askeri konvoyu hedef alan bombanın patlatılması sonucu Hindistan cephesinde 40 asker öldü. Saldırı sonunda açıklamalarda bulunan Hindistan, bu işte Pakistan gizli servisinin parmağı olduğunu söyledi. Ardından bu olay internete sıçradı. Bilgisayar korsanları Google'ı arama sonuçlarını değiştirerek Pakistan bayrağına büyük hakarette bulundu.