Etiketler Istanbul

Etiket: istanbul

İstanbul’un kalbi bakım istiyor!

İstanbul'un kalbi olarak bilinen Esenler Otogarı bakım istiyor. Otogarın alt katı karışıklıkları ve güvensiz ortamı ile biliniyor. Özellikle alt kat esnafı güvensiz ortamı yüzünden...

İmamoğlu kazandı, sosyal medya çöktü!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini tekrardan Ekrem İmamoğlu kazandı. Rakibi Binali Yıldırım'a 800 bini geçik fark atan İmamoğlu lehinde ve aleyhinde yüz binlerce paylaşım yapıldı.

Müşterilerinin kart bilgilerini çaldı!

Ödemesini kredi kartı ile yapan müşterilerinin kart bilgilerini çaldı ve onların dikkatini çekmeyecek şekilde harcamalar yaptı ancak en sonunda yakayı ele verdi.

İstanbul’da sağanak yağış var!

Meteoroloji uyarmıştı. Beklenen yağmur geldi. İstanbul'da gök gürültülü şiddetli yağmur var. Birçok noktada su birikintileri oluştu.

İstanbul için meteorolojiden uyarı geldi!

İstanbul için meteorolojiden arka arkaya uyarı geldi. İstanbul'da bugün 06:00 - 18:00 saatleri arasında yer yer gök gürültülü ve sağanak yağışlı olacak.

İstanbul seçimleri yinelenecek

YSK İstanbul seçimlerinin tekrarlanmasına karar vardı. 31 Mart seçimlerinde usulsüzlük olduğu ortaya çıktı.

Meteorolojiden uyarı geldi!

Meteorolojinin uyarılarına göre bugün İstanbul'da hava çok bulutlu olacak. Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'ın belli kesimlerinde gök gürültülü yağmur etkili olacak.

Zeytinburnu’nda zincirleme trafik kazası!

Zeytinburnu'nda meydana gelen zincirleme trafik kazası sonucunda 2 kişi yaralandı. Kaza sonrası bir aracın sürücüsü ve yanında bulunan şahıs olay yerinden kaçtı.

Yeni havalimanına göç başladı!

İstanbul Havalimanı'na taşınan THY, 700'den fazla tır seferi yapacak. Toplamda 47 bin 300 tonluk malzeme taşınacak.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Ortak geçiş dönemi başladı!

Daha hızlı geçişin sağlanması adına Sultanbeyli ve Esenyurt gişelerinde ortak geçiş dönemi başladı. Üyeler OGS'ye sahip olsalar bile HGS gişelerinden geçtiklerinde ya da durum tam tersi olduğunda bu kaçış olmayacak ve herhangi bir ceza uygulanmayacak. Sahip olunan kartlardan tahsil edilecek.