Etiketler Kedi

Etiket: kedi

Sürücü kursu aracı kediyi ezdi!

İzmir'in Bergama ilçesinde hayvan severleri ayağa kaldıran bir olay yaşandı. Bu sabah saatlerinde sürücü kursu araçlarının eğitim verdiği güzergahta bir kedi ezildi. Kediyi ezen...

Veteriner’de şok hareket!

Veteriner hekim şu anda kedilere bakmak istemediğini söyleyince ortalık bir anda karıştı. Orada bulunan insanlar olası kavgayı önledi.

Maaşının 3’te 1’ini mamaya yatırıyor!

Maaşının 3'te 1'lik kısmını her ay mamaya ayıran ve bunları sokak hayvanları ile paylaşan Filiz Aygün, insanların yaz aylarında daha duyarlı olması gerektiğini düşünüyor.

Kedisi kaybolan genç ortalığı birbirine kattı!

İzmir'in Bergama ilçesinde kedisini kaybeden genç bir süre ağlayarak onu aradı ve daha sonra onu korkudan titrer halde buldu. Hayvan severleri duygulandıran bu olay mutlu sonla bitti.

Kedilerin İnsan Sağlığına Etkileri Okuyanları Şaşırtıyor!

Kediler her zaman bir ön yargı ile görülüyor ancak bu son derece gereksiz çünkü kediler insan sağlığı için zararlı değil. Tam tersine birçok faydası var. Eğer inanmıyorsanız haberimizin devamına göz gezdirebilirsiniz.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Ücretli poşet uygulamasında yeni dönem!

Ücretli poşet uygulamasında yeni dönem başlıyor. Bundan sonra market poşetleri 25 kuruştan pahalı olamayacağı gibi ucuz da olamayacak.