Etiketler Kişisel gelişim

Etiket: kişisel gelişim

Okunabilecek 10 kişisel gelişim kitabı

Birçok ustanın kaleme aldığı kişisel gelişim kitaplarının sadece 10 sayfasını okusanız emin olun ki devamı gelecek. Hatta o kitapları bir solukta bitirmek isteyeceksiniz. Buna emin olun ve okunabilecek 10 kişisel gelişim kitabından bir tanesini seçerek okumaya başlayın.

Her 10 Kişiden 5’i Özgüven Sorunu Yaşıyor

Hayatta bir şeyleri başarmak istiyorsunuz, değil mi? Örneğin bir işe atılmak istiyorsunuz ya da bir toplumda konuşma yapmak istiyorsunuz ancak özgüven sorunu yaşıyorsunuz. O halde bilmelisiniz ki özgüven bunları yapmanızı sağlamaz. Bunları yapmanız özgüven kazanmanızı sağlar. Detaylar haberimizde.

Bu Kitaplarla Kişisel Gelişiminize Katkıda Bulunacaksınız

Özgüven kişisel gelişim ile son derece alakalı bir durumdur. Genellikle toplumumuzda özgüven sorunu görülmektedir. Hem bu problemin üstesinden gelmek hem de psikolojik sorunlara çare bulmak için kişisel gelişime özen göstermemiz gerekiyor. Siz de bu kitaplarla kişisel gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Survivor’da heyecan doruğa çıkıyor!

Dün akşam yayınlanan Survivor yeni bölümünde Yunanistan takımı bir oyuncusuna veda etti. Veda eden isim sonrası takımımız için iyi bir sonuç çıkmasa da Yunan takımı için sonuç istendiği gibiydi.