Etiketler Kitap

Etiket: kitap

İflas etmenin yollarını anlatıyor!

İşletmenizin iflas riskinden korkmayın. Bu sandığınız kadar büyük bir olasılık değil. Nasıl mı? Erdal Demirkıran'ı dinleyince bize hak vereceksiniz.

Okunabilecek 10 kişisel gelişim kitabı

Birçok ustanın kaleme aldığı kişisel gelişim kitaplarının sadece 10 sayfasını okusanız emin olun ki devamı gelecek. Hatta o kitapları bir solukta bitirmek isteyeceksiniz. Buna emin olun ve okunabilecek 10 kişisel gelişim kitabından bir tanesini seçerek okumaya başlayın.

Kitap Okuma Alışkanlığı Kazandıracak Yöntemler

Kitap okuma alışkanlığı edinmek istiyorsunuz ancak bunu bir türlü yapamıyorsunuz, öyle mi? O halde bundan sonra kitap okuma alışkanlığı kazandıracak yöntemleri deneyin ve siz de günlük okuma alışkanlığı edinin.

Bu Kitaplarla Kişisel Gelişiminize Katkıda Bulunacaksınız

Özgüven kişisel gelişim ile son derece alakalı bir durumdur. Genellikle toplumumuzda özgüven sorunu görülmektedir. Hem bu problemin üstesinden gelmek hem de psikolojik sorunlara çare bulmak için kişisel gelişime özen göstermemiz gerekiyor. Siz de bu kitaplarla kişisel gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

THY müjdeyi canlı yayında verdi!

Bu yıl 8 bin kişilik istihdam sağlanacağını CNN Türk televizyonunda katıldığı canlı yayında dile getiren Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, 1150 kaptan alınacağının da altını çizdi.