Etiketler Kredi

Etiket: kredi

Bankacı vurgun yaptı!

Avcılar'da özel bir bankanın çalışanı olan E.Ç. iki müşterisinden habersiz onların imzalarını taklit ederek iki ayrı kredi çekti ve bunu iki ayrı hesaba aktararak zimmetine geçirdi.

5 günde 25 milyar TL kredi verildi!

Kur saldırılarının ardından kredi verimlerini kısan bankalar Şubat ayı itibariyle harekete geçmişti. Şimdi ise son 5 günde 25 Milyar TL kredi verildi.

Ayda bir kez sorgulamak ücretsiz!

Kredi notunuzu ücretsiz olarak öğrenmek ister misiniz? Bununla birlikte ne kadar kredi kullanabileceğinizi ve benzeri bilgilerinizi sorgulamak isterseniz Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi Raporu artık e-devlet üzerinden sorgulanabilecek. Ayda bir kere ücretsiz sorgulama hakkınız olacak.

Ev Alacaklara Müjde! Konut Kredisi Faiz Oranlarında Düşüş

Garanti Bankasının aldığı karara göre konut kredisi faiz oranları düşürüldü. Ev alacaklar için 120 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Faiz oranlarıysa kredi kullanacakların yüzünü güldürecek düzeyde.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Clichy Yok! Başakşehir Kazanmak Zorunda! Yoksa…

Antalyaspor deplasmanına götürülmeyen Clichy bu akşam büyük bir eksik olacak. Lider Medipol Başakşehir mutlaka buradan 3 puan almak istiyor. Antalyaspor ise ligde çok rahat. İbre konuk takımdan yana ancak ev sahibi takımın son derece dengesiz bir ekip olduğunu da söylemek gerek.