Etiketler Maaş

Etiket: maaş

Solucan gübresi işine girişince…

Erzurum'da yerel bir işletmede müdürlük yapan ve 10 yıldır bu şekilde çalışan Ahmet Kararsız bir sabah riskli bir karar aldı ve onu uyguladı. Şimdi kazancı tam 2 katına çıktı.

Maaşının 3’te 1’ini mamaya yatırıyor!

Maaşının 3'te 1'lik kısmını her ay mamaya ayıran ve bunları sokak hayvanları ile paylaşan Filiz Aygün, insanların yaz aylarında daha duyarlı olması gerektiğini düşünüyor.

Emekli maaşları ile birlikte ek ödemeler de artacak

Emekli maaşı ile birlikte yapılan ek ödemeler de 57 lira ile 230 lira arasında artacak.

Stajyerlere maaş ve sigorta zorunlu!

Mesleki eğitime uygun hizmet veren işletmelerin stajyer öğrenci çalıştırma zorunluluğu var. Ayrıca çalıştırılan stajyerlere devlet katkılı olarak 548 lira maaş ödenecek. Sigortalı da zorunlu olarak yapılacak.

Maaşını Türk Lirası olarak alıyor!

Başarılı teknik adam Abdullah Avcı Beşiktaş ile 2+1 yıllığına sözleşme imzaladı. Sözleşmesinde değişik bir madde yer alıyor. O da maaşını Türk Lirası olarak alma durumu.

Galatasaray’dan Babel bombası!

İmza parası 2.5 milyon Euro alacak olan Ryan Babel, ayrıca Galatasaray'dan senelik 2.2 milyon Euro maaş alacak. Alacağı ücret birçok kişi tarafından tartışma konusu oldu.

Kameni’den maaş şoku!

Bu sezon başında kadro dışı kalmasına rağmen takımda kalmak isteyip 2.2 milyon Euroluk maaşını almakta ısrar eden Carlos Kameni, yönetimin gönderdiği uzlaşma tekliflerini reddediyor.

Emekli maaşına ikramiye ve zam geliyor!

Açıklanacak 6 aylık enflasyon oranlarının ardından Temmuz ayında emekli ve memurların maaşlarına en az %5'lik zam yapılacak. Ayrıca bu yıl emeklilere 2 ayrı ikramiye verilecek.

Emekliler için müjde geldi!

Çalışan bir vatandaş emekli olduktan sonra ani gelir kaybına uğramayacak çünkü bundan sonra tamamlayıcı emeklilik sistemi devrede olacak.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Milli takım arasından önce son maçlar!

Sportoto Süper Lig bu hafta itibariyle 2 haftalık bir araya giriyor. Milli takım arasından sonra lig 6 Nisan'da başlayacak. Bugün ve yarın son derece önemli mücadeleler söz konusu.