Etiketler Meteoroloji

Etiket: meteoroloji

İstanbul için meteorolojiden uyarı geldi!

İstanbul için meteorolojiden arka arkaya uyarı geldi. İstanbul'da bugün 06:00 - 18:00 saatleri arasında yer yer gök gürültülü ve sağanak yağışlı olacak.

Meteorolojiden uyarı geldi!

Meteorolojinin uyarılarına göre bugün İstanbul'da hava çok bulutlu olacak. Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'ın belli kesimlerinde gök gürültülü yağmur etkili olacak.

Bazı kesimlerde yağmur etkisini gösterecek!

Marmara Bölgesi ve Ege Bölgesi birkaç gündür sağanak yağış altındaydı. Şimdi ise sağanak yağışlar İç Anadolu, Akdeniz Bölgesi gibi kesimlerde de bekleniyor.

Meteorolojiden Tarih! Yoğun Kar Yağışı…

Meteorolojiden gelen uyarılara göre ülkemizin belli bölgelerinde yoğun kar yağışı ve karla karışık yağmur gelecek. Özellikle Karadeniz'in iç kesimleri ve Doğu Anadolu Bölgesi bundan büyük oranda etkilenecek.

İstanbul’da Kar Yağışı! Birçok İlimizde Havalar Tekrar Soğudu

Sürücüler dikkat! İstanbul kar yağışı ile güne uyandı. Kar ve kış lastiğiniz takılı olsun. Kaygan ve karlı yollarda trafik kazalarının önüne geçmek adına aşırı hızdan da uzak durun. Birçok ilimizde havalar yine soğuk havaya teslim oldu.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

29 Nisan altın fiyatları ne durumda?

Altın fiyatları 29 Nisan 2019 itibariyle ne durumda? Gram, çeyrek ve Cumhuriyet altını yatırım için tercih edilebilir mi?