Etiketler Muğla

Etiket: muğla

Denizden kadın heykeli çıktı!

Muğla'nın Datça ilçesinde meydana gelen olayda bir vatandaş serinlemek için denize girdi. Ardından bir parlaklık olduğunu fark etti ve denizin dibinde parlayan maddeyi yüzeye çıkardı. Onun bir kadın heykel olduğu anlaşıldı.

Arılar topluca öldü!

Muğla'da arıcılık yaparak hayatına devam eden Mehmet Ali Çoban, 35 yıldır böyle toplu arı ölümü görmemiştim dedi. Toplamda 103 kovandaki arıların tamamı öldü.

Litresi 150 Bardağı İse 30 Lira!

Eşek çiftliği kurarak sabun üreten hem de sütün litresini 150 TL'den satan Musa Karaçam, ortaya koyduğu bu girişimci ruhu ile görenleri hayrete düşürüyor.

Mermer Atıkları Kadınların Elinde Can Buluyor!

ABD'nin ilgi gösterdiği mermer atıklarından mozaik, aynı zamanda İngiltere, Fransa ve İspanya gibi ülkelere de satılıyor. Muğla'da 24'ü kadından oluşan fabrika mermer atıklarından mozaik yaparak ülke ekonomisine de katkı sağlıyor.

Kilosu 100 Liradan Alıcı Buluyor! Ağaçlar Çiçek Açtı Bile

Dondurucu soğuğu unutturan badem ağaçları çiçek açtı ve mahsulünü verdi bile. Şimdilerde kilosu 100 liradan alıcı bulan bademler bu yıl içerisinde daha da değerlenecek. Geçtiğimiz yıla göre bu yıl verim daha düşük olacak.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Kasımpaşa – Galatasaray maçı canlı saat kaçta hangi kanalda?

Süper Lig'de 22. hafta maçında Galatasaray deplasmanda ev sahibi Kasımpaşaya karşı mücadele edecek. UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ilk karşılaşmasında Benfica yenilen Galatasaray deplasmanda Kasımpaşayı mağlup ederek motive olmak istiyor. Kasımpaşa - Galatasaray maçı hangi kanalda yayınlacak?