Etiketler Oyun

Etiket: oyun

Online oyun bir aile yarattı!

Online oyunlar Türkiye'de oldukça popüler olmaya başladı. Özellikle FPS oyunları içerisinde Point Blank ön plana çıkıyor. Oyun içi klan sistemi mevcut. Klanda Türkiye'nin birçok...

Oyunda adres istedi ve evine gitti!

Oynadığı online oyunda kendisine rakip olan kişiye kızdı ve aralarında tartışma başladı. Tartışma giderek hararetlendi ve bir anda sözlü hakarete döndü. En sonunda karşısındaki...

Private serverler can yakıyor!

Korsan oyunlara kısa süre sonra yasal bir düzenleme getirilecek. Bu düzenleme ile birlikte online oyun piyasasında biraz daha canlılık görülecek.

Oyundan gelir elde ediyorlar!

Online oyun bağımlılarının yeni trendi oynadıkları karakterleri satmak. Ciddi rakamlar dönüyor. Hem keyif dolu vakit geçiriliyor hem de ciddi rakamlar kazanılabiliyor.

FIFA 20’nin çıkış tarihi belli oldu!

Merakla beklenen FIFA 20'nin çıkış tarihi belli oldu. FIFA 20 69,99 Dolar'dan satışa sunulacak.

Telefonla oynaması hayatına mal oldu!

İzmir'in Konak ilçesinde telefonla oyun oynayan eşini başka erkeklerle mesajlaştığını düşündüğü için bıçaklayan adam, kıskançlıktan dolayı yaptım dedi.

Dikkat! Oyun Bağımlısı Olabilirsiniz…

Oyun bağımlılığı gündelik hayatı aksatan, birçok aktivitenin önüne geçen, kişinin daha asosyal bir hayat yaşamasına neden olan, fazla kiloya sebebiyet veren tehlikeli bir durumdur. Dikkat etmezseniz siz de oyun bağımlısı olabilirsiniz.

Oyun Bilgisayarı Alırken Kabusu Yaşamayın

Oyunları daha yüksek performansta oynamak, keyfi doruk noktalarına çıkarmak adına oyun bilgisayarları tercih edilebilir. Tabii oyun bilgisayarı satın alırken kabusu yaşamamak adına nelere dikkat etmeniz gerektiğini de biliyor olmalısınız.

Kafa Topu oyununun mimarı Masamo, Miniclip tarafından satın alındı!

İzmo Bilişim ve Masamo'nun kurucusu olan İbrahim Akman'ın Webtekno'da yayınlayan röportajına göre, bir satın alınma gerçekleşti. Miniclip tarafından satın alınan Masamo şirketi artık çok daha global projelerle karşımıza çıkacak.

Son Dakika

En Çok Okunan

İlginizi Çekebilir

18 Şubat Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan’da Büyük Şok!

Survivor Türkiye - Yunanistan 11. bölüm bu akşam TV8'de yayınlanacak. Takımımız içerisinde tartışmaların devam ettiğini, ödül oyununda ciddi bir rekabet olacağını söyleyebiliriz. Özellikle Hikmet ve rakibi arasında geçen mücadelede rakibinin Hikmet'e yaptıkları centilmenlik dışı görünüyor.