Etiketler Sağlık

Etiket: sağlık

Böbrek sağlığının yerinde olmadığını gösteren işaretler!

Böbrekler görevleri itibariyle önemli organlarımızın başında gelmektedir. Bu nedenle sağlıklarına çok dikkat etmek gerekir. Peki onlar sağlıklı çalışıyorlar mı?

Bu işaretlere dikkat edin!

Vücudunuzun farklı noktalarında birçok farklı sorun meydana gelebilir. Bunlar değişik belirtiler ile ortaya çıkabilir. Belirtilere ve işaretçilere dikkat etmelisiniz.

Stresi hayatınızdan uzaklaştırın

Hayatımızdan stresi tamamen çıkarıp atamayız. Doğal olarak bu noktada stresin etkilerinden korunmanın yollarını öğrenmek gerekiyor.

Kedilerin İnsan Sağlığına Etkileri Okuyanları Şaşırtıyor!

Kediler her zaman bir ön yargı ile görülüyor ancak bu son derece gereksiz çünkü kediler insan sağlığı için zararlı değil. Tam tersine birçok faydası var. Eğer inanmıyorsanız haberimizin devamına göz gezdirebilirsiniz.

10 Belirti Kanseri İşaret Ediyor Olabilir!

Can kaybına belki de en çok neden olan hastalıkların başında kanser geliyor. Pek çok farklı türü olabildiği gibi son derece sinsi ilerliyor. Bu nedenle düzenli olarak check-up yaptırmak son derece faydalı olacaktır.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Anaokulunda Karanlık Oda Cezası! Yok Artık!

İzmir'de bir anaokulunda karanlık oda cezası ile gündeme gelen öğretmen şoke etti. Yaramazlık yapan öğrencileri karanlık odaya kapatan ve böyle ceza veren öğretmen hakkında suç duyurusunda bulunuldu.