25 Mayıs 2019 Cumartesi
ANA SAYFA / saldırı haberleri

saldırı haberleri

Ölü sayısı 50’ye çıktı!

Tüm dünyayı derinden sarsan cami saldırılarının ardından Yeni Zelanda Emniyet Genel Müdürü bazı açıklamalarda bulundu. Gelen bilgilere göre ölü sayısı 50'ye çıktı. 36 yaralı var ve bunların 2'si ağır.

Haberi Oku

Canlı yayında camiye saldırı düzenledi!

Yeni Zelanda'da bir canavar önce canlı yayın açtı ve ardından otomatik silahını eline alarak Cuma namazı kılındığı camiye saldırdı. Birçok kişiyi yaralarken 49 kişinin hayatına son verdi. Olayı takipçileri sosyal medya hesabından saniye saniye izledi.

Haberi Oku

Önce Sesini Dinledi Sonra Vurdu!

Adana'da sıra dışı bir olay yaşandı. Yumurtalık ilçesine bağlı Sugözü mahallesinin muhtarı 2 bacağından da tanımadığı bir kişi tarafından vuruldu. İşin ilginç yanı onu yaralayan kişinin de muhtarı tanımıyor ve ilginç bir yöntem kullanıyor olmasıydı.

Haberi Oku

Gece Kulübü Vahşete Tanık Oldu! İşte O Anlar…

Aralarında husumet olduğu öğrenilen akrabalarının eğlendiği mekana giden saldırgan, çıkan tartışmanın ardından silahını çekip 3 akrabasına da ateş etti. 1 kişi ağır olmak üzere toplamda 3 kişi yaralandı. Başından vurularak ağır yaralanan Abdullah Sağlam Kocaeli Devlet Hastanesindeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Saldırgan ise olay yerinden geldiği gibi gitti.

Haberi Oku

Bakın Pakistan Bayrağı Nasıl Dünyanın En İyi Tuvalet Kağıdı Oldu!

Keşmir'de bir askeri konvoyu hedef alan bombanın patlatılması sonucu Hindistan cephesinde 40 asker öldü. Saldırı sonunda açıklamalarda bulunan Hindistan, bu işte Pakistan gizli servisinin parmağı olduğunu söyledi. Ardından bu olay internete sıçradı. Bilgisayar korsanları Google'ı arama sonuçlarını değiştirerek Pakistan bayrağına büyük hakarette bulundu.

Haberi Oku