Etiketler Samsung

Etiket: samsung

Huawei’den inanılmaz atak!

Huawei ciddi satış rakamlarının üzerine çıktı ve Samsung ile Apple'ın düşüşüyle birlikte o yükselişe geçti. Apple'ı geçerek pazarda ikincilik koltuğuna oturdu.

Galaxy S10 serisinin fiyatı belli oldu!

Samsung ailesine yeni katılan S10 serisi sahip olduğu özellikler ile dikkat çekiyor. Ayrıca bu telefonların satış rakamları da belli oldu. Face ID sorunu ile gündeme gelen Galaxy S10, sorunun çözüldüğünün haberini verdi.

Samsun Galaxy S10 sizi kolayca tanıyor!

Samsuns Galaxy S10 Face ID özelliğine sahip olmasından dolayı büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Samsung'un yeni amiral gemisi bu kez Face ID hatası ile karşı karşıya kaldı. Bakın Face ID sizi nasıl kolay tanıyor...

Katlanabilir Ekranlar Fuara Damga Vurdu

Telefonlar artık ortadan ikiye katlanabilecek. Bu sayede hem tablet hem de telefon işlevi görecek. Cam yerine daha dayanıklı ekranların kullanıldığı telefonların kısa süre sonra satışa çıkması bekleniyor.

Galaxy A Serisine Yeni Telefonlar Katıldı!

Samsung yaptığı yeni çalışmalar sonucunda A50 ve A30 telefonlarını tanıttı. Son derece başarılı özelliklere sahip olan bu iki model geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. İşte yeni Galaxy A serisi...

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Sosyal medyadan ağlarına düşürdüler!

Mersin'de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 2 kadın sosyal medyadan fuhuş bahanesi ile ağlarına düşürdükleri erkeklerin görüntülerini alarak onlara şantaj baskısı yaptıkları ortaya çıktı.