Etiketler Satış

Etiket: satış

Oyundan gelir elde ediyorlar!

Online oyun bağımlılarının yeni trendi oynadıkları karakterleri satmak. Ciddi rakamlar dönüyor. Hem keyif dolu vakit geçiriliyor hem de ciddi rakamlar kazanılabiliyor.

Tanzim Satış Noktaları Hizmette

Pazarlardaki sebze - meyve fiyatlarının artması en çok asgari gelirli vatandaşı etkiledi. Enflasyonla mücadelede pazar fiyatlarının düşürülmesi, karaborsa ile mücadele ve daha ucuza sebze - meyve için tanzim satış noktaları kuruldu. Peki nerelerde var? Detaylar haberimizin devamında.

Çin malı elektrikli otomobiller sudan ucuza satılmaya başlanıyor

Çin malı elektrikli otomobiller arasında 1.000 dolar fiyatı ile herkesin gönlünü fetheden mini araçlar Çinliler tarafından aktif olarak kullanılıyor. Günlük ihtiyaçları karşılamak amacıyla üretilmiş olan bu elektrikli otomobiller öğrenciler ve esnaf tarafından aktif olarak kullanılıyor.

Nöbetçi noterler hafta sonları otomobil satışını sağlayacak

Nöbetçi noterler ile artık hafta sonları araç satışı ve alımı yapılabilecek. İkinci el araç piyasasını sevindiren bu haber, aynı zamanda liranın değerlenmesinde de büyük rol oynayacak çünkü hafta sonları milyonlarca liralık transferler yapılacak.

Bekir Pakdemirli az önce açıkladı! Satışlara yasak getirildi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli katıldığı bir barınak açılışında hayvanlar ile ilgili değişikliklerden vatandaşı haberdar etti. Hayvanlara karşı şiddetin artık suç sayıldığını, kedi ve köpeklerin satışlarının da yasaklandığı söylendi.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Elektrik üretiminde yerli kaynak etkisi!

Türkiye'de üretilen elektriğin %86'sı sadece yerli kaynaklardan elde ediliyor. Bu rakam geçtiğimiz yıllara göre oldukça yüksek düzeyde.