Etiketler Seçim

Etiket: seçim

Seçime günler kala ortalık karıştı!

23 Haziran İstanbul seçimlerine çok az bir süre kaldı. Bu süre zarfında karşıt görüşe sahip gruplar karşılaştı ve aralarında kavga çıktı. Olay İstanbul'da meydana geldi.

İstanbul seçimleri yinelenecek

YSK İstanbul seçimlerinin tekrarlanmasına karar vardı. 31 Mart seçimlerinde usulsüzlük olduğu ortaya çıktı.

Sayım bittiğinde iş değişebilir!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul'da pek çok ilçede sayılmamış sandık olduğunu ve sayım bittiğinde işin değişeceği kanaatinde olduklarını dile getirdi.

Ömer Çelik’ten ABD yorumu!

ABD Dışişleri Sözcüsü'nün yaptığı açıklamalara değinen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yaptıkları açıklama kınanacak bir açıklamadır dedi.

Süreç devam ediyor açıklaması!

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Kılıç yaptığı açıklamada, açıklama yapacak bir şey yok dedi. Olağanüstü bir durumun bulunmadığını, olduğu takdirde gerekli açıklamanın yapılacağının altını çizdi.

Türkiye sandığa gidiyor!

31 Mart yerel seçimleri bugün saat 08:00 itibari ile ilk oylarını almaya başladı. Bugün birçok yasak bulunuyor. Saat 18:00'den sonra televizyon kanallarında canlı yayınlar gerçekleştirilecek.

Oy kullanmayan şikayet edemez!

31 Mart yerel seçimlerde belediyeler tekrardan şekillenecek. Peki siz oy kullanacak mısınız? Kullanmayacaksanız sonrasında şikayet etmeye hiç hakkınız yok. Ne olursa olsun her zaman memnun olmalısınız. Bu çok saçma diyorsanız hep birlikte 31 Mart 2019 Pazar günü sandığa gitmeliyiz.

Nijerya Şokta! Başkanlık Seçimi İptal Edildi!

Nijerya büyük bir seçime hazırlanırken saatler kala bu seçimin ertelendiği duyuruldu. Söylenene göre demokrasinin korunması ve daha başarılı bir seçim yapılabilmesi adına alınan bu karar, hem operasyonel hem de lojistik sıkıntılardan dolayı komisyon tarafından alındı.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Huawei’den inanılmaz atak!

Huawei ciddi satış rakamlarının üzerine çıktı ve Samsung ile Apple'ın düşüşüyle birlikte o yükselişe geçti. Apple'ı geçerek pazarda ikincilik koltuğuna oturdu.