25 Mayıs 2019 Cumartesi
ANA SAYFA / seçim haberleri

seçim haberleri

Sayım bittiğinde iş değişebilir!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul'da pek çok ilçede sayılmamış sandık olduğunu ve sayım bittiğinde işin değişeceği kanaatinde olduklarını dile getirdi.

Haberi Oku

Süreç devam ediyor açıklaması!

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Kılıç yaptığı açıklamada, açıklama yapacak bir şey yok dedi. Olağanüstü bir durumun bulunmadığını, olduğu takdirde gerekli açıklamanın yapılacağının altını çizdi.

Haberi Oku

Türkiye sandığa gidiyor!

31 Mart yerel seçimleri bugün saat 08:00 itibari ile ilk oylarını almaya başladı. Bugün birçok yasak bulunuyor. Saat 18:00'den sonra televizyon kanallarında canlı yayınlar gerçekleştirilecek.

Haberi Oku

Oy kullanmayan şikayet edemez!

31 Mart yerel seçimlerde belediyeler tekrardan şekillenecek. Peki siz oy kullanacak mısınız? Kullanmayacaksanız sonrasında şikayet etmeye hiç hakkınız yok. Ne olursa olsun her zaman memnun olmalısınız. Bu çok saçma diyorsanız hep birlikte 31 Mart 2019 Pazar günü sandığa gitmeliyiz.

Haberi Oku

Nijerya Şokta! Başkanlık Seçimi İptal Edildi!

Nijerya büyük bir seçime hazırlanırken saatler kala bu seçimin ertelendiği duyuruldu. Söylenene göre demokrasinin korunması ve daha başarılı bir seçim yapılabilmesi adına alınan bu karar, hem operasyonel hem de lojistik sıkıntılardan dolayı komisyon tarafından alındı.

Haberi Oku