Etiketler Sınav

Etiket: sınav

SRC5 sınavına girmeden dikkat!

Sürücüleri ve özellikle tır şoförlerini ilgilendiren bir haberimiz var. Hafta sonu yapılacak olan SRC5 sınavı için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Düzenli olarak...

Halk eğitim kursları üniversiteye hazırlıyor!

Yıllar sonra sınava girecekler için müjde! Halk Eğitim Kursları'na dahil olarak sınavlarda daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

YKS’de yaşanan beklenmedik olaylar!

Üniversite sınavının yapıldığı bugün sınav saatlerine doğru bazı öğrenciler son derece şanssız anlar yaşadı. Bazıları sınavı kaçırdılar.

Öğrenciler bütünlemeleri kaçırdı!

Bütünleme sınavının yapılacağı bina haber verilmedi. Öğrenciler yanlış binada bekledi ve sınavı kaçırdılar.

YDS sınav giriş belgeleri erişime açıldı!

24 Mart 2019'da yapılacak olan YDS için Pazar günü açık tutulacak nüfus müdürlükleri var. Bunun kimlik kartlarının kaybedilmesinden ya da unutulmasından doğan sorunun önüne geçilmesi bekleniyor.

Okuduğunu anlayamayan bir toplumuz!

Yapılan sınavlar sonucunda toplumumuzun en çok zorlandığı soru tipini uzun paragraflar oluşturuyor. Aslında çok basit bir cevaba sahip olan sorular bile paragraf şeklinde sorulduğu için %90 yanlış cevaplanıyor. O halde bu sorunu çözmek gerek.

Daha Başarılı Sonuçlar İçin Görsel Zekayı Kullanın!

Görsel zekayı biraz daha harekete geçirerek çok daha akılda kalıcı bilgiler edinebilir ve bunu sınavlar için kullanabilirsiniz. Kesinlikle daha aktif bir görsel zeka daha başarılı sonuçlar demek olacaktır.

Sınavlardaki Netleri Arttırmanın Yolları!

Daha fazla net ile daha yüksek puanlar alabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Bunun için bilmeniz gereken bazı konular var. İşte tüm detayları ile sınavlarda netleri arttırmanın yolları...

AÖF Öğrencileri Dikkat! Sınav Tarihleri Açıklandı

AÖF kayıtlarını yenileyen öğrenciler şimdi gözlerini vize ve finallerin tarihine çevirdiler. Açıklamalarda bulunan Anadolu Üniversitesi, Nisan ve Mayıs aylarını işaret etti. Sınav yerleri ise henüz belli değil.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Samsun Galaxy S10 sizi kolayca tanıyor!

Samsuns Galaxy S10 Face ID özelliğine sahip olmasından dolayı büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Samsung'un yeni amiral gemisi bu kez Face ID hatası ile karşı karşıya kaldı. Bakın Face ID sizi nasıl kolay tanıyor...