Etiketler Sosyal medya

Etiket: sosyal medya

İkinci Fuat Avni yakalandı!

FETÖ'nün ikinci Fuat Avni hesabı yakalandı. Şüpheli hakkında tutuklama kararı vardı ve Beylikdüzü'ndeki adresinde kıskıvrak yakalandı.

Gündemden uzak genç nesil yetişiyor!

Çevresinde, ülkesinde ve dünyada neler olup bittiğinden bi haber genç nesil yetişiyor. Özellikle bunda sosyal medyanın payı büyük. Artık haber takip etmek son derece kolayken kimse haberlere göz gezdirmez oldu. Yapılması gereken en azından gündemden kopmamak adına birkaç dakika da olsa haberlere göz atmak.

Facebook Testlerine Dikkat!

Facebook testlerini günde binlerce insan deniyor. Bu noktada bilinmesi gerekiyor ki böyle uygulamalara verdiğiniz izinleri tekrardan gözden geçirmelisiniz. Aksi takdirde bilgileriniz çalınabilir.

Sosyal Medyada Trendlere Girmenin Yolu! İşte Popüler Konular

Güncel konularda çarpıcı ve dikkat çekici paylaşımlar yaparak takipçi sayınızı anlık olarak artırabilirsiniz. Bunu yapmak için Google Trendlerden yardım alabilirsiniz çünkü burada anlık popüler ve en çok aranan konuları göreceksiniz.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

10 Belirti Kanseri İşaret Ediyor Olabilir!

Can kaybına belki de en çok neden olan hastalıkların başında kanser geliyor. Pek çok farklı türü olabildiği gibi son derece sinsi ilerliyor. Bu nedenle düzenli olarak check-up yaptırmak son derece faydalı olacaktır.