Etiketler Spor

Etiket: spor

Spor salonunda bacağını kırdı!

Yozgat'ta her gün rutin sporunu yapan 23 yaşındaki genç bu kez olması gerektiği gibi spor salonundan ayrılmadı. İhmal üzerine bacak kemiğini kırdı.

Spor düzeni oluşturmanın kolay yolları!

Yapılan sporun etkili olması için kesinlikle devamlılık şarttır. Eğer ki spor düzeniniz yoksa bunu oturtmaya çalışmalısınız. Nasıl mı? İşte uzmanlarımız sizin için anlattı.

Spor eğitimi küçük yaşlara kadar inmeli!

Ağaç yaş iken eğilir sözü ne çok şey anlatıyor, öyle değil mi? O halde ülkemizdeki altyapı çalışmalarını çok küçük yaşlara kadar indirmek gerekiyor. Hatta gerekirse 2 yaşından itibaren çocuklara spora yönlendirilmeli.

Soytarılık mı Futbol Programı mı Belli Değil!

Futbol programlarında yapılan soytarılıklar sadece beni mi rahatsız ediyor? Ailemizle birlikte canlı yayın yapan futbol programlarını artık seyredemez olduk. Bu işe belli bir seviye ve kalite standardı getirilmeli. Bu seviyenin altında kalan (ahlaki açıdan) programlar kapatılmalı.

Vücut Geliştirme Sporu Yapanlar Dikkat! Lifli Besinler Hakkında Bilmedikleriniz

İçerisinde lif bulunduran besinleri tüketerek hem yağlarınızdan kurtulup fazla kilolarınızı atmış olursunuz hem de kas gelişimine doğrudan destek sağlamış olursunuz. Ayrıca bağırsak sağlığını koruduğunu da eklemek gerekir.

Akıllı telefonlar spor programınızı otomatik olarak oluşturuyor

Akıllı telefonlara entegre olan spor programları sayesinde artık spor programlarınız otomatik olarak onlar tarafından yapılıyor. Gün içerisinde spor akışı ve sağlık durumunuz baz alınarak size özel bir spor programı yapılıyor.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı’nın kararıyla yıl sonuna kadar devam!

KDV ve ÖTV'de yapılan indirim ve sıfırlama uygulamaları için hayati bir karar alındı. Bazıları 30 Haziran'a kadar devam ederken bazı indirimler 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek.