Etiketler Survivor

Etiket: survivor

Survivor şampiyonu Yusuf oldu!

Survivor 2019 yarışmasının şampiyonu Yusuf Karakaya oldu. Beklenen bir şampiyonluktu ve sevinçten gözyaşlarını tutamadı.

Enes Batur Survivor’da!

Acun Ilıcalı, Enes Batur'un Survivor'da yarışmasını çok istediğini dile getirdi. Ona; "Düşünsene, sen Youtube'dan yayın yaparsın ve birlikte Youtube'u yıkarız." dedi.

Survivor Hikmet’in korku dolu anları!

Survivor 2019 yeni bölüm fragmanında Hikmet'in sakatlandığını görüyoruz. Hastaneye kaldırılan başarılı yarışmacı Survivor'ın burada bitmemesi gerektiğini söylüyor.

Survivor’da şok eleme adayı!

Survivor dün akşam 42. bölümü ile yayındaydı. Bu akşam da yeni bölümü yayınlanacak Survivor yarışmasında elenecek isim belli olacak. Peki eleme adayları kim?

Survivor Atakan bayıldı!

30 Mart 2019 Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmasında erzak ödülü vardı ve takımımız bu oyunu kazandı. Sevinç esnasında Survivor Atakan bayıldı ve bir anda yere yığıldı. Olay yerinde hazır bulundurulan ambulans ile hastaneye kaldırılan yarışmacı hakkında henüz bilgi yok.

Survivor’da heyecan doruğa çıkıyor!

Dün akşam yayınlanan Survivor yeni bölümünde Yunanistan takımı bir oyuncusuna veda etti. Veda eden isim sonrası takımımız için iyi bir sonuç çıkmasa da Yunan takımı için sonuç istendiği gibiydi.

24 Mart Survivor eleme adayları belli oldu!

Heyecan dolu yeni bölümü ile dün izleyici ile buluşan Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan yarışmasında stres, macera, dram ve neşe bir aradaydı. Yarışmalar nefes kesti ve dokunulmazlık oyunları bitti. İşte elenecek muhtemel isimler...

Hakan elendi ve takım karıştı!

Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmasına bu hafta veda eden isim Hakan oldu. Hakan'ın elenmesi üzerine Büşra'ya söylediği sözler büyük tepki topladı.

Sabriye – Bora gerilimi devam ediyor!

Dokunulmazlık oyunu öncesinde Sabriye - Bora tartışması tekrardan mı alevleniyor? Bora'nın bakışlarında rahatsız olduğunu daha önce dile getiren Sabriye, onunla yıldızının barışmayacağını söylüyor.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

WinWin kampanyası ilgi görmeye devam ediyor!

Kampanya kapsamında 50 Milyon Euro'ya ulaşması beklenen Fenerbahçe özellikle WinWin gecelerinde akıl almaz rakamlar topladı.