Etiketler Tatil

Etiket: tatil

Artan sıcaklıklarda dikkatli olun!

Ülke genelinde etkili olan sıcak havalardan korunmalısınız. Özellikle güneşe fazlaca maruz kalacak kişilerin bazı önlemleri alması gerekiyor.

Bayram tatilinin son gününde yoğunluk

Bayram tatilinin son gününde otobüsle memleketlerinden İstanbul'a dönen kişi sayısı fazla. Bu nedenle otogarlarda uzun otobüs kuyrukları oluştu.

Trafik kuralları mı hiçe sayılıyor yoksa canlar mı?

Bayram tatili dönüşü trafik kurallarına dikkat etmek, emniyet kemerlerini bağlamak olası kazaların önüne geçebileceği gibi kazalarda can kaybını da önlemeye yardımcı olacaktır.

Tatilden dönen sürücülere uyarı!

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken bayram tatili dönüşü sürücülerin dikkatli olması gerektiğini ve trafik kurallarına uymaları gerektiğini dile getirdi.

14 Haziran’da sona erecek!

14 Haziran 2019 Cuma günü okulların kapanmasıyla birlikte 3 aylık tatil dönemi başlıyor. Karne alacak öğrencilerin heyecanı yüzlerinden okunuyor.

Bayram tatilinin kaç gün olduğu açıklandı!

Bayram tatilinin kaç gün olacağı belli oldu. Bu habere en çok çalışanlar ve öğrenciler sevindi. Özellikle yaz aylarına girdiğimiz ilk günlerde tatil planları oluşturuldu.

22 Nisan 2019 okullar tatil…

23 Nisan'ın resmi tatil olmasından dolayı çalışanlar ve öğrenciler 22 Nisan 2019'un tatil olup olmadığını merak ediyor. Peki 22 Nisan 2019 tatil mi? İşte bu konuyla ilgili açıklama...

Öğrencilere Müjde! Okullar Tatil Edildi! İşte O İller…

Kar yağışının etkili olması nedeniyle İstanbul'da okullar 1 gün tatil edilmişti. Şimdi ise Çanakkale'de de okullar 1 günlük tatil edildi. Kar yağışı ve şiddetli fırtına kara ve deniz ulaşımını felç etti.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

İkinci Fuat Avni yakalandı!

FETÖ'nün ikinci Fuat Avni hesabı yakalandı. Şüpheli hakkında tutuklama kararı vardı ve Beylikdüzü'ndeki adresinde kıskıvrak yakalandı.