Etiketler Telefon

Etiket: telefon

Teknoloji mağazasında hırsızlık yaptı!

Telefon bakmak için girdiği teknoloji mağazasında hırsızlık yaptı. Beğendiği telefonları orada bulunan çalışanların dalgınlığından yararlanıp çaldı. Tabii güvenlik kameralarına yakalandığını bilmiyordu. Olanlar mağazanın çıkışında...

Faturasını ödeyemedi ve olanlar oldu!

Genç kadın telefon faturasını ödemek için gittiği GSM merkezini birbirine kattı. En sonunda polis tarafından gözaltına alındı.

İnterneti en hızlı olan telefonlar

İnternet hızı en üst düzeyde olan telefonlara bakarak hangisini satın alabileceğiniz konusunda bir karara varabilirsiniz.

En iyi kameraya sahip olan telefonlar…

Birçok teknoloji tutkunu artık telefon satın alırken önce kamera performansına bakıyor. İşte bu nedenle en iyi kameraya sahip telefonları sizin için derledik.

Telefonla oynaması hayatına mal oldu!

İzmir'in Konak ilçesinde telefonla oyun oynayan eşini başka erkeklerle mesajlaştığını düşündüğü için bıçaklayan adam, kıskançlıktan dolayı yaptım dedi.

Ekran genişleticiyle küçük ekranlara son!

Tüm telefonlarla ve tüm işletim sistemleri ile uyumlu olan ekran genişletici sayesinde izlediklerinizi daha büyük ekrandan seyretme fırsatına sahip olacaksınız.

Telefonla Tuvalete Girmek Kabustan Öte!

Artık telefon ayrılmaz bir parçamız haline geldi. Biz nereye gitsek o da bizimle geliyor. Tabii buna bir sınır koymak, en azından tuvalete sokmamak gerekiyor. Telefonla tuvalete girmek kabustan öte. Neden mi? İşte ayrıntıları...

Android Kullanıcıları Dikkat! Sizin de Başınıza Gelebilir…

İşletim sistemi Android olan telefonlar için bazen güncellemeler gerekebilir. Bu sistemin daha verimli çalışması adına gereklidir. Bunun için telefon ayarlarınızdan Android ayarları kısmına geçiş yapabilirsiniz.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

20,000 Dolardan Yanlışlıkla Bitcoin Aldı ve Kabusu Yaşadı

BTC yatırımı yaparken dikkat! Siz de Brezilyalı yatırımcı gibi hataya düşebilirsiniz. Brezilyalı yatırımcı 15 Dolar bile etmeyen 0,0047 BTC'yi tam 91 Dolardan satın aldı. Böylece 1 BTC ona 19,400 Dolardan gelmiş oldu.