25 Mayıs 2019 Cumartesi
ANA SAYFA / Türkiye haberleri

Türkiye haberleri

JETCO Anlaşması imzalandı!

Sadece ticari anlamda maddelere sahip olmayan aynı zamanda kültürden sosyal hayata kadar pek çok farklı konuyu da ele alan JETCO anlaşması Romanya ile Türkiye arasında imzalandı.

Haberi Oku

Otobüsün altında donarak can verdi!

Türkiye - Almanya arası yolcu taşıyan otobüsün alt kısmına girerek Macaristan'a kadar fark edilmeden yolculuk yapan gençlerden bir tanesi donarak hayatını kaybetti. Diğeri ise bulunduğunda donmak üzereydi.

Haberi Oku

Dört dörtlük milli takım!

Fransa'nın 4-0 kazanmasıyla birlikte Moldova karşısında aldığımız 3 puan sonrası grupta 2. sıraya oturan A Milli futbol takımımız, Haziran ayında lider Fransa ile karşı karşıya gelecek.

Haberi Oku

H Grubu’nda işler karışmaya başladı!

EURO 2020 H Grubu'nda şu an için en avantajlı takım olarak görünen A Milli futbol takımımız diğer maçların skorları ile de yakından ilgileniyor. Belki de ilk defa bu kadar favori olduğumuz bir durum olmuştu.

Haberi Oku

24 Mart Survivor eleme adayları belli oldu!

Heyecan dolu yeni bölümü ile dün izleyici ile buluşan Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan yarışmasında stres, macera, dram ve neşe bir aradaydı. Yarışmalar nefes kesti ve dokunulmazlık oyunları bitti. İşte elenecek muhtemel isimler...

Haberi Oku