Etiketler Türkiye

Etiket: Türkiye

A Millilerden beklenmedik skor!

İzlanda deplasmanına olaylı giden ve bir de gündüz maçı oynayarak konsantrasyon sorunu yaşayan A Milli futbol takımımız 2-1 yenilerek grupta liderliği Fransa'ya bıraktı.

İzlanda’dan büyük ayıp!

A Milli futbol takımımız Konya'dan İzlanda'ya uçtu ancak burada beklenmeyen olaylar yaşandı. Türkiye'den İzlanda'ya nota verildi.

Millilerden inanılmaz zafer!

Fransa karşısında tarihimizde ilk kez galibiyet elde ettik. A Milli futbol takımımız Kaan ve Cengiz'in golleriyle maçı 2-0 kazanmasını bildi.

Hazırlık maçları hayal kırıklığı yaşatmasın

A Milli futbol takımımızın Yunanistan ve Özbekistan karşısında oynadığı etkili futbolu Fransa karşısında da beklemek hayal kırıklığına neden olabilir.

G20’de Türkiye – Kanada işbirliği!

Kanada ve Türkiye arasında JETCO mutabakat zaptı imzalandı. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Kanadalı firmaları Türkiye'ye yatırım yapmaya davet etti.

Emre Belözoğlu Fransa maçında yok

Sakatlığı devam eden ve A Milli futbol takımımız ile son antrenmana katılmayan Emre Belözoğlu Fransa ile oynayacağımız mücadelede forma giyemeyecek.

Fransa maçına iyi hazırlık yapıyoruz!

8 Haziran günü Fransa ile oynanacak grup maçı için hazırlıklarını sürdüren A milli futbol takımımız dün akşam Yunanistan'dan sonra Özbekistan'ı da 2 golle geçerek Fransa'ya göz dağı verdi.

JETCO Anlaşması imzalandı!

Sadece ticari anlamda maddelere sahip olmayan aynı zamanda kültürden sosyal hayata kadar pek çok farklı konuyu da ele alan JETCO anlaşması Romanya ile Türkiye arasında imzalandı.

Otobüsün altında donarak can verdi!

Türkiye - Almanya arası yolcu taşıyan otobüsün alt kısmına girerek Macaristan'a kadar fark edilmeden yolculuk yapan gençlerden bir tanesi donarak hayatını kaybetti. Diğeri ise bulunduğunda donmak üzereydi.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Okuduğunu anlayamayan bir toplumuz!

Yapılan sınavlar sonucunda toplumumuzun en çok zorlandığı soru tipini uzun paragraflar oluşturuyor. Aslında çok basit bir cevaba sahip olan sorular bile paragraf şeklinde sorulduğu için %90 yanlış cevaplanıyor. O halde bu sorunu çözmek gerek.