Etiketler Uçak

Etiket: uçak

En büyük tatbikat başladı!

Rekor sayıda katılım ile Cumhuriyet tarihinin en büyük tatbikatı başladı. Tatbikatta son derece ilginç detaylar ön plana çıkıyor.

ABD’de pistten çıkan uçak nehre sürüklendi!

ABD'nin Florida eyaletinde bir havalimanına iniş yapmak için hazırlanan uçak pistten çıktı ve nehre sürüklendi. Olayda can kaybı yaşanmadı. 2 hafif yaralı var.

Hosteslerin dans ettiği uçak!

Çengdu'dan İstanbul'a yapılan ilk uçuş seferinde hosterler yolcular için dans etti. Uçuş esnasında eğlence dolu anlar yaşandı.

Dünyanın en büyük uçağı havalandı!

6 adet Boeing motora sahip olan dünyanın en büyük uçağı tam olarak 117 metre kanat aralığına sahip. Test uçuşunu binlerce basın mensubu kaydetti.

Kolombiya’da Düşen Uçakta 12 Kişi Vardı!

Kolombiya'da sabah saatlerinde uçak düştü. Yerel saate göre 10:40 sularında meydana gelen uçakta kurtulan kimse olmadı. Polis şimdi olayın neden olduğunu araştırıyor.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

WhatsApp Hesabınız Ele Geçirildi Uyarısı! WhatsApp Kullanıcıları Dikkat!

WhatsApp hesabınız ele geçirilmiş olabilir. Şimdi doğrulama yapmalısınız. Aksi halde cihazınızdaki bütün fotoğraflar, videolar, mesajlar ve benzeri ögeler silinecektir şeklinde bir uyarı ekrana ara ara geliyor. İşte bundan uzak durun çünkü o WhatsApp virüsü. Tıklamayın ve hemen gerekli uygulamalar ile bunu telefonunuzdan kaldırın.