Etiketler Vergi

Etiket: vergi

Fransa Cumhurbaşkanı’ndan flaş açıklamalar!

Elysee Sarayı'nda basın toplantısı düzenleyen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, yaptığı vergi açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Kira geliri beyannamesini vermeyen yandı!

Ev sahiplerini yakından ilgilendiren bir haber kira beyannamesi... Kira geliri yıllık 4 bin 400 TL'yi geçiyorsa kira beyannamesi verilmesi gerekiyor. Eğer ki bu rakamın altında kalınıyorsa kira beyannamesi verilmeyecek.

Taklit Ürünlerden Kaynaklı 7,2 Milyar Dolar Kayıp!

İnsanların ekonomik sorunlardan dolayı kaçak, sahte ve taklit ürünlere yöneldiğini dile getiren Marka Koruma Grubu sözcüsü Aslıhan Aydınlık, bunun sonucu olarak Türkiye'nin 7,2 milyar dolar vergi kaybettiğini söylüyor.

Maaşlara Zamlı Olarak Yansıdı! Artış Var…

Asgari geçim indirimi (AGİ) sonrası net asgari ücret 2020,90 TL oluyor. Brüt asgari ücretten 537 TL kesildikten sonra ortaya çıkan bu rakamın içerisinde zamlı agi bulunuyor. AGİ tutarı çalışanın durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Ölü sayısı 50’ye çıktı!

Tüm dünyayı derinden sarsan cami saldırılarının ardından Yeni Zelanda Emniyet Genel Müdürü bazı açıklamalarda bulundu. Gelen bilgilere göre ölü sayısı 50'ye çıktı. 36 yaralı var ve bunların 2'si ağır.