Etiketler Video

Etiket: video

Youtube premium üyelik!

Dünyanın en çok kullanılan video paylaşım ağlarından biri olan Youtube gün geçtikçe yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Youtube üzerinde binlerce kişi video çekip yayınlıyor...

Topuk Yaylası kampından mesaj var!

Medyada ve özellikle sosyal medyada en güçlü kulüplerin başında gelen Fenerbahçe, Topuk Yaylası kampından mesaj gönderiyor. Fenerbahçeli futbolcuların eğlenceli ve komik anlarının paylaşıldığı videoda...

Metin2 yayıncılarına büyük darbe!

Metin2 p sunucu videoları yayınlayan onlarca kanal kapatıldı. Artık onlar video çekip yayınlayamayacaklar. Milyonlarca izlenme ve abone bir anda yok oldu.

Video çektiğini söyledi ve hırsızlık yaptı!

Ankara'da akıl almaz bir olay yaşandı. Bu kez sahte Youtuber iş başındaydı. 1500 Dolar değerindeki oyuncu kulaklığını çaldı.

Mr. Heang Update büyüsü!

Ormanlık alanda bilek gücüyle inşa ettiği yapılarını yapım aşamasından son haline kadar video alan ve bunları Youtube kanalında paylaşan Mr. Heang Update hızla gelişmeye devam ediyor.

En iyi kameraya sahip olan telefonlar…

Birçok teknoloji tutkunu artık telefon satın alırken önce kamera performansına bakıyor. İşte bu nedenle en iyi kameraya sahip telefonları sizin için derledik.

Ekran genişleticiyle küçük ekranlara son!

Tüm telefonlarla ve tüm işletim sistemleri ile uyumlu olan ekran genişletici sayesinde izlediklerinizi daha büyük ekrandan seyretme fırsatına sahip olacaksınız.

Instagram kullanıcılarına müjdeyi verdi!

Instagram'da bulunan bir videodaki beğendiğiniz yerleri izleyebilmek için tekrar baştan izlemek zorunda kalıyordunuz. Artık bu sorun olmayacak ve Instagram'a ileri - geri sarma özelliği gelecek.

Bir Gün Başları Büyük Derde Girecek!

YouTube'de fenomen olmak adına özellikle yurtdışındaki örnekler esas alınarak ülkemizde de bazıları deneniyor. Tabii sonuç istenmediği şekilde bitebiliyor. Bunun örneklerini daha önce defalarca gördük.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Artan sıcaklıklarda dikkatli olun!

Ülke genelinde etkili olan sıcak havalardan korunmalısınız. Özellikle güneşe fazlaca maruz kalacak kişilerin bazı önlemleri alması gerekiyor.