Etiketler Whatsapp

Etiket: whatsapp

WhatsApp ekran görüntüsüne yasak getiriyor!

WhatsApp art arda aldığı flaş kararlar ile kullanıcısını şaşırtmıştı. Şimdi ise ekran görüntüsü alımını yasaklayacak. Peki bunu nasıl yapacak? İşte tüm ayrıntıları...

WhatsApp tüm dünyada şoka uğrattı!

WhatsApp tamamen çöktü. Tüm dünyada skandal olarak yayılan bu haber sonrası insanlar başka uygulamaları kullanmaya başladılar bile.

WhatsApp karanlık moda geçti!

Ekranın çok fazla parlamasından şikayet eden WhatsApp kullanıcıları dikkate alındı ve uygulamaya karanlık mod eklendi.

Vahşet mi Komedi mi Belli Olmayan Momo!

3 numarası olduğu, WhatsApp'tan görüntülü ve sesli konuşulduğu iddia edilen Momo aslında bir yapay zeka. Birçok intihara neden olduğu biliniyor. Yapay zeka da olsa siz yine de ondan uzak durun. İşte Momo'nun gerçek yüzü...

WhatsApp’tan Güncelleme! 2 Yeni Özellik Var…

WhatsApp kullanıcılarına müjdeyi verdi. Hem Android Beta hem de iOS Beta için gelecek özellikler son derece kullanışlı olacak. Hem davetiye hem de gelişmiş arama özelliği gelecek.

WhatsApp Hesabınız Ele Geçirildi Uyarısı! WhatsApp Kullanıcıları Dikkat!

WhatsApp hesabınız ele geçirilmiş olabilir. Şimdi doğrulama yapmalısınız. Aksi halde cihazınızdaki bütün fotoğraflar, videolar, mesajlar ve benzeri ögeler silinecektir şeklinde bir uyarı ekrana ara ara geliyor. İşte bundan uzak durun çünkü o WhatsApp virüsü. Tıklamayın ve hemen gerekli uygulamalar ile bunu telefonunuzdan kaldırın.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Karne heyecanı yaşanıyor!

Okulların kapanmasına tam olarak 4 gün kaldı. Öğrenciler karne heyecanı yaşıyor. Herkes alacağı belgeyi merak ediyor.