Etiketler Yağmur

Etiket: yağmur

İzmirliler 1 haftadır terlemiyor!

İzmirliler son 1 haftadır terlemiyor. Hava durumu yaz aylarına göre biraz alt seviyelerde. Özellikle Kuzey Ege'de rüzgar şiddetini artırdı. 1 haftadır şiddetli rüzgarlar ile...

Yağmur, fırtına ve depremler art arda geldi!

Dün gece İzmir başta olmak üzere ülke genelinde son derece garip olaylar oldu. Hava durumu bir anda değişti ve İzmir'de şiddetli fırtına başladı. Önce...

İzmir’de hava durumuna dikkat!

Özellikle Kuzey Ege'de etkili olan parçalı bulutlu hava kısa sürede yağmura dönebilir. Vatandaşların dikkatli olması gerek.

İstanbul’da sağanak yağış var!

Meteoroloji uyarmıştı. Beklenen yağmur geldi. İstanbul'da gök gürültülü şiddetli yağmur var. Birçok noktada su birikintileri oluştu.

İstanbul için meteorolojiden uyarı geldi!

İstanbul için meteorolojiden arka arkaya uyarı geldi. İstanbul'da bugün 06:00 - 18:00 saatleri arasında yer yer gök gürültülü ve sağanak yağışlı olacak.

Meteorolojiden uyarı geldi!

Meteorolojinin uyarılarına göre bugün İstanbul'da hava çok bulutlu olacak. Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'ın belli kesimlerinde gök gürültülü yağmur etkili olacak.

Bazı kesimlerde yağmur etkisini gösterecek!

Marmara Bölgesi ve Ege Bölgesi birkaç gündür sağanak yağış altındaydı. Şimdi ise sağanak yağışlar İç Anadolu, Akdeniz Bölgesi gibi kesimlerde de bekleniyor.

Meteorolojiden Tarih! Yoğun Kar Yağışı…

Meteorolojiden gelen uyarılara göre ülkemizin belli bölgelerinde yoğun kar yağışı ve karla karışık yağmur gelecek. Özellikle Karadeniz'in iç kesimleri ve Doğu Anadolu Bölgesi bundan büyük oranda etkilenecek.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Büyük ihmal hayatına mal oldu!

Dudağının üzerinde çıkan tümör sonucu Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nde ameliyata giren Mahmut Çebi, 52 gün kaldığı yoğun bakımdan çıkamadı. Olayda büyük ihmalin olduğu iddia ediliyor.