Etiketler Youtube

Etiket: youtube

Youtube premium üyelik!

Dünyanın en çok kullanılan video paylaşım ağlarından biri olan Youtube gün geçtikçe yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Youtube üzerinde binlerce kişi video çekip yayınlıyor...

Topuk Yaylası kampından mesaj var!

Medyada ve özellikle sosyal medyada en güçlü kulüplerin başında gelen Fenerbahçe, Topuk Yaylası kampından mesaj gönderiyor. Fenerbahçeli futbolcuların eğlenceli ve komik anlarının paylaşıldığı videoda...

Youtube gelirleri televizyonu aştı!

Reklamlar artık önce Youtube için daha sonra televizyon için yapılıyor. Bunun nedeni Youtube'un televizyonu geçmesi.

Bit pazarından alıp satıyor!

Youtube kanalında 55 bin aboneye sahip olan Uğur Kaplan, bit pazarı serisi çekip bunları yayınlıyor. Ayrıca bit pazarında aldığı cihazları tamir ederek yeni bir video serisi daha ortaya çıkarıyor. Bununla birlikte tamir ettiklerini internet üzerinden satıyor.

Youtuberları küçümsemeye kalkmayın!

Birçok ünlü Youtuberları küçümsüyor ve yaptıkları işe saygı göstermiyor. Bu bakış açısı değişmeli ve onlar hayatın olağan akışında yayıncılar olarak kabul edilmeli.

Ünlü oyuncudan şaşırtan itiraflar!

Ceren Moray 2017 yılında evlendiği Nicco Burn ile olan anılarını konuk olduğu bir Youtube programında anlattı. Ayrıca ailesinin de komik anılarına yer verdi.

Gmail’den son 15 gün uyarısı!

Google'dan Gmail kullananlara üzücü haber geldi. Gmail'e gelen e-postalara daha kolay erişim sağlamanıza olanak tanıyan Inbox uygulaması 2 Nisan'da kapatılıyor.

Bir Gün Başları Büyük Derde Girecek!

YouTube'de fenomen olmak adına özellikle yurtdışındaki örnekler esas alınarak ülkemizde de bazıları deneniyor. Tabii sonuç istenmediği şekilde bitebiliyor. Bunun örneklerini daha önce defalarca gördük.

YouTube Eğitim Setlerine Dikkat!

YouTube eğitim kitleri kişilere nasıl YouTube'dan para kazanılabileceğini, nasıl daha fazla aboneye sahip olunabileceğini anlatıyor. Pek çok değerli bilgi veriyor ancak bazı eğitim setlerinin içi boş çıkabiliyor.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Kızını taciz edeni darp ederek öldürdü!

İddiaya göre Beylikdüzü'nde özel bir hastanenin çağrı merkezinde çalışan 19 yaşındaki genç kız evine gitmek için minibüse bindi ve orada bir kişi tarafından fiziki tacize uğradı. Minibüsten indikten sonra koşarak eve giren genç kızın babası eve geldi ve tacizciyi darp ederek öldürdü.