Etiketler Yunanistan

Etiket: yunanistan

24 Mart Survivor eleme adayları belli oldu!

Heyecan dolu yeni bölümü ile dün izleyici ile buluşan Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan yarışmasında stres, macera, dram ve neşe bir aradaydı. Yarışmalar nefes kesti ve dokunulmazlık oyunları bitti. İşte elenecek muhtemel isimler...

Sabriye – Bora gerilimi devam ediyor!

Dokunulmazlık oyunu öncesinde Sabriye - Bora tartışması tekrardan mı alevleniyor? Bora'nın bakışlarında rahatsız olduğunu daha önce dile getiren Sabriye, onunla yıldızının barışmayacağını söylüyor.

Survivor 21. Bölüm Bölümde Kıyasıya Çekişme!

Büşra'nın sakatlanarak hastaneye kaldırıldığı Survivor Türkiye - Yunanistan 21. bölümde nefesler kesilecek. Yunanistan takımı karışacak. Ödül oyununu Türkiye 10-9 kazanacak. Ayrıca dokunulmaz oyunu mücadelesi yaşanacak. Tamamı ve daha fazlası bu akşam TV8'de yayınlanacak.

18 Şubat Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan’da Büyük Şok!

Survivor Türkiye - Yunanistan 11. bölüm bu akşam TV8'de yayınlanacak. Takımımız içerisinde tartışmaların devam ettiğini, ödül oyununda ciddi bir rekabet olacağını söyleyebiliriz. Özellikle Hikmet ve rakibi arasında geçen mücadelede rakibinin Hikmet'e yaptıkları centilmenlik dışı görünüyor.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

ROKETSAN füzeye Türk Kılıcı ismini verdi!

Osmanlı döneminde kullanılan Türk Kılıcı manasına gelen Yatağan ismi ROKETSAN tarafından geliştirilen yeni minyatür füze sistemine isim olarak verildi.