Köşe Yazıları

Köşe Yazıları
Ajansportal köşe yazıları.

Youtuberları küçümsemeye kalkmayın!

Birçok ünlü Youtuberları küçümsüyor ve yaptıkları işe saygı göstermiyor. Bu bakış açısı değişmeli ve onlar hayatın olağan akışında yayıncılar olarak kabul edilmeli.

Hazırlık maçları hayal kırıklığı yaşatmasın

A Milli futbol takımımızın Yunanistan ve Özbekistan karşısında oynadığı etkili futbolu Fransa karşısında da beklemek hayal kırıklığına neden olabilir.

Trafik kuralları mı hiçe sayılıyor yoksa canlar mı?

Bayram tatili dönüşü trafik kurallarına dikkat etmek, emniyet kemerlerini bağlamak olası kazaların önüne geçebileceği gibi kazalarda can kaybını da önlemeye yardımcı olacaktır.

Fener OL kampanyası ilk günden rekor kırdı!

İlk 2 saatte 2 milyon TL toplayan Fenerbahçe, başlattığı Fener Ol kampanyası ile tüm dünyanın gündemine oturdu. Gözler şimdi ilerleyen günlerde hedefe ulaşmak için yapılacak diğer bağışlarda.

Oy kullanmayan şikayet edemez!

31 Mart yerel seçimlerde belediyeler tekrardan şekillenecek. Peki siz oy kullanacak mısınız? Kullanmayacaksanız sonrasında şikayet etmeye hiç hakkınız yok. Ne olursa olsun her zaman memnun olmalısınız. Bu çok saçma diyorsanız hep birlikte 31 Mart 2019 Pazar günü sandığa gitmeliyiz.

İpler gerildi ve 28. hafta hepsi kopacak!

27. hafta ile lig tekrar başlıyor ve verilen 3 haftalık aranın ardından futbolcular mücadelelere ısınmaya çalışıyor. İpler 27. haftada gerilecek ve 28. hafta gerilen ipler dayanamayıp kopacak. 28. haftada Beşiktaş - Başakşehir ve Fenerbahçe - Galatasaray mücadeleleri oynanıyor.

Bir Gün Başları Büyük Derde Girecek!

YouTube'de fenomen olmak adına özellikle yurtdışındaki örnekler esas alınarak ülkemizde de bazıları deneniyor. Tabii sonuç istenmediği şekilde bitebiliyor. Bunun örneklerini daha önce defalarca gördük.

Fener Kümeye Diye Bağıranların Sonu!

Fener kümeye diye bağıranlar ya berabere kaldı ya da galibiyeti kaçırdı. Dün akşam da aynı tezahürat yapıldı ve skor 1-1'e geldi. Oyun üstünlüğü Fenerbahçe'ye geçti. Tabii Emre Belözoğlu o taraftarları susturmasaydı Fenerbahçe daha çok gol bulabilirdi. Fener kümeye diye bağırırsan ya yenilirsin ya da berabere kalırsın. Bunu her takımın öğrenmesi lazım.

Soytarılık mı Futbol Programı mı Belli Değil!

Futbol programlarında yapılan soytarılıklar sadece beni mi rahatsız ediyor? Ailemizle birlikte canlı yayın yapan futbol programlarını artık seyredemez olduk. Bu işe belli bir seviye ve kalite standardı getirilmeli. Bu seviyenin altında kalan (ahlaki açıdan) programlar kapatılmalı.

POPÜLER

İlginizi Çekebilir

Müjde! Hakan Muhafız 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Yayınlanan Hakan Muhafız 2. Sezon fragmanında diziye Cüneyt Arkın damga vuruyor. Zeynep'e Muhafız'ın yanında olması gerektiğini söyleyen Arkın, aynı zamanda fragmanın baştan sonuna kadar bulunuyor. Bununla birlikte izleyicilerden gelen yorumlar da olumlu yönde.