25 Mayıs 2019 Cumartesi
ANA SAYFA / Köşe Yazıları

Köşe Yazıları

Ajansportal köşe yazıları.

Oy kullanmayan şikayet edemez!

31 Mart yerel seçimlerde belediyeler tekrardan şekillenecek. Peki siz oy kullanacak mısınız? Kullanmayacaksanız sonrasında şikayet etmeye hiç hakkınız yok. Ne olursa olsun her zaman memnun olmalısınız. Bu çok saçma diyorsanız hep birlikte 31 Mart 2019 Pazar günü sandığa gitmeliyiz.

Haberi Oku

İpler gerildi ve 28. hafta hepsi kopacak!

27. hafta ile lig tekrar başlıyor ve verilen 3 haftalık aranın ardından futbolcular mücadelelere ısınmaya çalışıyor. İpler 27. haftada gerilecek ve 28. hafta gerilen ipler dayanamayıp kopacak. 28. haftada Beşiktaş - Başakşehir ve Fenerbahçe - Galatasaray mücadeleleri oynanıyor.

Haberi Oku

Fener Kümeye Diye Bağıranların Sonu!

Fener kümeye diye bağıranlar ya berabere kaldı ya da galibiyeti kaçırdı. Dün akşam da aynı tezahürat yapıldı ve skor 1-1'e geldi. Oyun üstünlüğü Fenerbahçe'ye geçti. Tabii Emre Belözoğlu o taraftarları susturmasaydı Fenerbahçe daha çok gol bulabilirdi. Fener kümeye diye bağırırsan ya yenilirsin ya da berabere kalırsın. Bunu her takımın öğrenmesi lazım.

Haberi Oku

Gereğinden Fazla Abartılan Yarışma: Survivor

Gereğinden fazla abartılan ve bir spor müsabakası olarak görülen Survivor artık vazgeçilmez bir parça olmuş. Hatta öyle ki bu yarışmanın günde en az 3 saat ve haftada en az 4 gün yayınlanmasından ziyade akşamları ve gündüzleri programa dair tartışma programları bile var. Gerçekten farklı bir dünya yaşandığını söyleyebiliriz.

Haberi Oku