Magazin Enes Batur Survivor’da!

Enes Batur Survivor’da!

2
0
PAYLAŞ

Ünlü Youtuber Enes Batur gelecek sezon Survivor’da! Acun Ilıcalı son bombasını patlattı. Gelecek sezon Survivor’da görmek istediği kişilerin isimlerini açıklayan Ilıcalı, Enes Batur’un da o kadroda yer almasını çok istediğini dile getirdi. Acun Ilıcalı hem Youtube’da Enes Batur abonelerinin Survivor izlemesini teşvik etmek hem de daha fazla kitleye ulaşmak için stratejik bir adım attı.

Enes Batur Survivor’da Yarışacak!

Enes Batur Gerçek Kahraman filminden sonra bazı açıklamalarda bulundu. Abone sayısı en fazla olan bireysel Youtube olması ve milyonlarca kişi tarafından sevilmesi onu Survivor’a kadar itti. Acun Ilıcalı Survivor’da yarışmasını istediğini söyledi. Enes Batur’dan ise cevap olarak: “Şu an vücut yapıyorum, seneye inşallah.” geldi.

Enes Batur fiziğinin tam olarak Survivor için elverişli olmadığını ve biraz vücut geliştirme sporu yapması gerektiğini dile getirdi. Survivor için elverişli vücuda sahip olup o şekilde yarışmaya katılmak istediğini belirtti. Ayrıca bundan yıllar önce Youtuber’lar Survivor şeklinde videolar da paylaşmıştı. Aslında onun bu yarışmada yarışmayı çok istediğini bu şekilde anlıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK