Magazin Haktan Pak hayatını kaybetti!

Haktan Pak hayatını kaybetti!

3
0
PAYLAŞ

Sanat dünyasını yasa boğan bir haber geldi. Ünlü oyuncu Haktan Pak hayatını kaybetti. 1969 İzmir doğumlu Haktan Pak, 2012 yılından beri Müge Turalı ile birlikte evliydi. Bundan önce Kolpaçine, Hırsız Var, Bahtı Kara, Büyük Oyun, Hayatboyu gibi filmlerde rol almıştı. Sanat dünyasını yasa boğan haber dün akşam geldi. 50 yaşındaki ünlü oyuncuyu kaybettik.

Ünlülerden Başsağlığı Mesajı!

Evlat Kokusu, Krem, Yasak Elma gibi dizilerle tanınan ve kendini seyirciye sevdiren 50 yaşındaki Haktan Pak dün gece hayatını kaybetti. 2012 yılında evlendiği eşi Müge Turanlı ile boşanacak olan Haktan Pak hakkında Turanlı’dan paylaşım geldi. O paylaşımda “Bir dahaki sefere görüşmek üzere yoksun gözlü adam. Söz bitti…” yazıyordu.

İstanbul Üniversitesi başta olmak üzere pek çok farklı üniversitede eğitim alan Haktan Pak, 2004 yılında Hoşgeldin Hayat filminde rol almıştı. Ayrıca Evlat Kokusu, Yasak Elma gibi dizilerde de kendisini göstermişti. Birçok ünlü isimden onun vefatıyla ilgili paylaşım geldi. Ünlüler başsağlığı mesajı yayınladılar. Sanat camiası çok değerli bir oyuncuyu kaybetti denildi.

PAYLAŞ
Avatar
Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Ahmet, Ajansportal bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.

İletişim: ahmetaydin@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK