24 Mayıs 2019 Cuma

Jennifer Lopez Antalya’da!

6 Ağustos’ta Antalya’da olması beklenen ABD’li ünlü şarkıcı Jennifer Lopez hayranları için sahne alacak. Şimdiden etkinlikler düzenlenmeye başladı bile.


Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez Türkiye’de çok büyük bir hayran kitlesine sahip. Şarkılarıyla müzik dünyasına damga vuran bir kişilik ve sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanında sevilen bir şarkıcı. Şimdi ise Jennifer Lopez Türkiye’ye geliyor. Peki geliş nedenini merak ediyor musunuz?

Jennifer Lopez Antalya’da Konser Verecek!

Antalya’da konser vermeye hazırlanan Jennifer Lopez, yaz sıcaklarını biraz olsun hafifletmek ve kalbinize dokunmak için geliyor. Son derece hareketli günlerin yaşanacağı Ağustos ayının başlarında Antalya’da olacak olan ABD’li şarkıcı,  Regnum Carya Live in Concert kapsamında konser verecek. Tarih de belli oldu. Jennifer Lopez konseri 6 Ağustos’ta Antalya’da gerçekleşecek.

Lopez fan sayfaları şimdiden sosyal medyadan harekete geçmiş durumda. Etkinlikler oluşturarak gruplar halinde bu konsere akın etmeleri bekleniyor. Ayrıca ünlü şarkıcı konserinde Medicine singleını seslendirecek. Bunun yanında eski şarkılarından olan On The Floor, Aint It Funny gibi şarkılarını da söyleyecek. Jennifer Lopez Türkiye’de adeta bir fırtına estirecek. Ünlü şarkıcı bundan önce 7 yıl önce Türkiye’ye gelmişti. Şimdi 7 yıl ardından tekrar geliyor.

YAZAR: Meryem Çelikateş

Uzun yıllardır haber editörlüğü yapanmakta ve şuanda Ajansportal için çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir