Magazin Kaynarca’dan dekolte uyarısı geldi!

Kaynarca’dan dekolte uyarısı geldi!

1
0
PAYLAŞ

Güzelliği ile yıllara meydan okuyan Seda Sayan, Ramazan Bayramı’nın 3. günü Azka Yaz Konserleri kapsamında aradan geçen 15 yıldan sonra Bodrum Bardakçı Koyu mevkinde bulunan Azka Otel’de sahne aldı. Söylediği şarkılar ve dansları ile kendisini dinlemeye ve izlemeye gelenleri coşturdu. Ayrıca Nur Yerlitaş imzalı kıyafetiyle de dikkat çekti. Çok derin dekolteleri bulunan bu kıyafet için Seda Sayan’a Oktay Kaynarca’dan uyarı geldi.

Biraz Fazla Dekolteli Gibi…

Seda Sayan söylediği şarkılarla birlikte kendisi izleyenleri coşturdu. Yaptığı danslarla kalabalığı hareketlendirdi ve bir süre sonra onların masalarına inerek sevenleriyle bayramlaştı. Ayrıca kendisini dinlemeye gelen yakın dostu Oktay Kaynarca’nın da masasına gitti. Onu ikna ederek sahneye aldı ve birlikte Beyaz Giyme Toz Olur türküsünü söylediler. Ardından Oktay Kaynarca kendisinin muhteşem olduğunu ancak kıyafetinin biraz fazla dekolteli olduğunu belirtti.

Seda Sayan 15 yıl sonra Bodrum’da sahneye çıktı ve bu noktada sahneye çıkmadan önce sesinin kısık olduğunu ancak Minik Serçe’yi arayarak yardım aldığını da dile getirdi.

BİR CEVAP BIRAK