Magazin Mesut Özil’den Ölürüm Türkiyem…

Mesut Özil’den Ölürüm Türkiyem…

4
0
PAYLAŞ

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, Türkiye güzeli Amine Gülşe ile dünya evine giriyor. Bir dönem Türk milli takımını seçmemesinden dolayı tepki gösterilen Mesut Özil, şimdi Amine Gülşe ile kına gecesinde Ölürüm Türkiyem’i çaldırdı.

Mesut Özil Dünya Evine Giriyor!

Bergamalı Türkiye güzeli Amine Gülşe ile dünya evine giren Mesut Özil, Almanya milli takımını seçmiş ve bu nedenle tepki toplamıştı. Bir süre sonra Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelmiş ve bundan dolayı Alman basınından tepki görmüştü. Merkel’den zehir zemberek açıklamalar gelmiş ve Mesut Özil bunlar üzerine Almanya milli takımını bırakmıştı. Bu hareketi de Türkiye’den tam not almıştı.

Şimdi ise Türk gelenek ve göreneklerine göre bir düğün tertip eden Mesut Özil, kına gecesinde Ölürüm Türkiyem’i çaldırdı. Bu esnada sahnede müthiş anlar yaşandı. Mesut’un Ölürüm Türkiyem çalarken Amine Gülşe’ye gitmesi ve onu öpmesi de kameralara yansıyan en güzel görüntülerden biriydi. Mutlu bir birlikteliğin ardından bu akşam düğünleri olacak olan Mesut ve Amine çiftine mutluluklar diliyoruz.

PAYLAŞ
Avatar
Habercilik kariyerine internet medyasında başlayan Ali Yılmaz, Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde aktif olarak öğrenciliğini sürdürmektedir. Yarı zamanlı olarak Ajansportal.com editörlüğü yapmaktadır.

İletişim: aliyilmaz@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK