Magazin Müjde! Hakan Muhafız 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Müjde! Hakan Muhafız 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

3
0
PAYLAŞ

Netflix’in sevilen Türk dizisi Hakan Muhafız, ilk bölümünden insanı içine alıyor. Son derece farklı bir konuya sahip olması ve oyunculuğun üst seviyede bulunması diziyi daha da çekici hale getiriyor. Hakan Muhafız ilk sezonu ile izleyici karşısından ayrılmıştı. Şimdi ise ikinci sezonu ile bomba gibi geliyor. Dizinin 2. sezon fragmanı yayınlandı. Fragmanda Cüneyt Arkın ayrıntısı da dikkat çekiyor. İzleyici daha şimdiden heyecanlı…

Fragman Yayında! Yeni Bölüm Çok Yakında

Fragman dün Netflix YouTube kanalında yayınlanırken birçok da yorum aldı. Şu sıralarda YouTube trend videolar listesinde 18. sırada. Ayrıca diziye Cüneyt Arkın’ın da katılıyor olması olumlu geri dönüşlere vesile olmuş. Cüneyt Arkın’ın herkes tarafından sevildiğini ve Netflix dizisinde olmasının büyük olay olduğunu yapılan yorumlardan görebiliyoruz. Hakan Muhafız dizisinin 2. sezon fragmanında Cüneyt Arkın’ın Zeynep ile olan konuşması dikkat çekiyor.

Cüneyt Arkın, Zeynep’e, Muhafız’ın yanında olması gerektiğini, Muhafız’ın onu beklediğini söylüyor. Ayrıca yeni bölüme dair bazı farklı sahneye de yer verilmiş ancak tam bir şey anlamak mümkün değil. Dizi ilk fragmandan olayı tam anlamıyla yansıtmak istemiyor.

PAYLAŞ
Avatar
1996 Doğumlu Oğuzhan Çim. Ajansportal.com'un spor ve teknoloji odaklı içerik editörüdür. 5 Yıldır haber editörlüğü yapmakta olup, hedefi futbol yorumculuğu yapmaktır.

İletişim: oguzhancim@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK