Magazin Survivor Hikmet’in korku dolu anları!

Survivor Hikmet’in korku dolu anları!

1
0
PAYLAŞ

Survivor yarışması başladığı ilk günden beri son derece heyecan dolu devam ediyor. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde ise Survivor Hikmet’in başına gelen üzüntü verici olay dikkat çekiyor. Arkadaşları onun başına toplanıp gözyaşlarını tutamadılar. Peki Hikmet’e ne oldu?

Survivor Hiket’in Ayağı mı Kırıldı?

Survivor 2019’un yayınlanan yeni bölüm fragmanında Hikmet’in oyundan önceki konuşmalarına yer veriliyor. Ne olursa olsun bu oyunda oynamak istediğini vurguluyor. Onun yanı sıra oyun esnasında bir sakatlık yaşadığı ve arkadaşlarının başına toplanarak ağladığı görülüyor. Survivor Hikmet’in ayağı mı kırıldı?

Türk ve Yunan yarışmacıların hepsi çok kötü oluyor. Ayrıca olay yerinde bulunan ambulans ile Hikmet hemen hastaneye götürülüyor. O esnada Allah kahretsin, Survivor bitti işte. Buraya kadar olmamalıydı, Survivor burada bitmemeliydi diye bağırıyor. Büyük ihtimalle geri dönüşü olmayacak bir sakatlık yaşadı. Ayağının kırılmış olma ihtimali büyük.

Başarılı performansı ile dikkat çeken Hikmet, adada iz bırakacak yarışmacılardan biri. Onu seven ve sevmeyen herkesin sakatlandığı anda çok kötü olduğu da açık bir şekilde görülüyor.

BİR CEVAP BIRAK