Magazin Survivor’da şok eleme adayı!

Survivor’da şok eleme adayı!

2
0
PAYLAŞ

Ekranların vazgeçilmez yarışması Survivor dün akşam 42. bölümle karşımızdaydı. Bu bölümde son derece heyecan dolu anlar yaşandı. Geçtiğimiz hafta takımlar karışmış ve ortaya siyah ile beyaz takım çıkarılmıştı. Birleşme partisinden önce yapılan bu hareket yarışmacıları şoka uğratmıştı. Güç dengelerini eşitlemek ve bunu bir milli mücadele olarak görmemek için alınan bu karar yarışmacıları da karıştırmıştı. Dün akşam da eleme adayları belli oldu ve Yunan yarışmacılar da kendilerinden biri elenemeyeceği için Türk yarışmacıyı potaya soktular.

Sude Eleme Potasında!

Yunan yarışmacılar eleme adayı olarak Melisa’yı çıkardı ve ardından Türk yarışmacılar da eleme için Sude’yi seçti. Sude ile Melisa elenecek muhtemel 2 isim olarak ön plana çıktı. Başarılı performansı ile göz dolduran Sude herkes tarafından tepki ile karşılandı.

Bora’dan Sude’yi eleme potasına sokanlara ağır eleştiriler geldi. Sude gibi başarılı bir yarışmacının eleme potasına konulmasının büyük bir hata olduğunu belirten Bora, inşallah Sude elenmez dedi. Sude daha önce gösterdiği performans ile Türk takımına büyük katkı sağlamıştı.

BİR CEVAP BIRAK