Magazin Ünlü isimler Youtube kanalı açıyor

Ünlü isimler Youtube kanalı açıyor

1
0
PAYLAŞ

Türk televizyon dünyasına adını altın harfler ile kazımış ünlü isimler artık Youtube kanalı açıyor. Sizin de bildiğiniz gibi Youtube herkesin video paylaşıp para kazanabileceği bir platform. Burada reklamlar ve ürünler sayesinde para akışı sağlamak mümkün. Şimdi ise ünlü isimler hem para kazanmak hem de isimlerini biraz daha fazla duyurmak için Youtube’da kanal açıyor.

Kanalı Olan Ünlüler

İşini layıkıyla yapan ünlü isimler de artık Youtube’da video paylaşıyor. Bunların başında da Beyazıt Öztürk geliyor. Beyaz kendi kanalından son derece eğlenceli ve başarılı videolar paylaşıp buradan para kazanmayı hedefliyor. Aynı zamanda söylemek gerekirse Hayrettin, Onur Atilla gibi isimlerin de Youtube kanalı var. Son derece eğlenceli videolar ortaya çıkarıyorlar.

Youtube üzerinde kanal açmayı planlayanlar da var. Bu isimler sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapıyorlar. Bizde mi Youtube kanalı açsak şeklinde yaptıkları paylaşımlar ciddi anlamda beğeni ve destek topluyor. Oğuzhan Uğur ve benzeri ünlüler de Youtube üzerinde kendi isimlerini biraz daha fazla kitleye duyuruyor. Doğal olarak az tanınan ünlüler bu tür platformlarda isimlerini duyurmaya çalışıyorlar.

PAYLAŞ
Avatar
1996 Doğumlu Oğuzhan Çim. Ajansportal.com'un spor ve teknoloji odaklı içerik editörüdür. 5 Yıldır haber editörlüğü yapmakta olup, hedefi futbol yorumculuğu yapmaktır.

İletişim: oguzhancim@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK