Spor Arda Turan Barcelona’nın yolunu tutuyor!

Arda Turan Barcelona’nın yolunu tutuyor!

1
0
PAYLAŞ

Medipol Başakşehir’de forma giyen tecrübeli futbolcu Arda Turan, bu yıl İstanbul ekibinin kiralamak istemediği oyunculardan biri. Dolayısıyla Barcelona’dan kiralanan Arda Turan tekrardan Barcelona’nın yolunu tutacak. İspanyol devinin yeni sezon planlarında olmayan ve bu nedenle satış listesine eklenen Arda Turan, farklı teklifler ile ilgilenecek.

Arda Turan’a İnter’den Teklif Var!

Arda Turan tekrardan Barcelona’ya dönerken yeni sezon planlarında yer almıyor. Satılacakların başında yer alıyor. İtalyan ekibi İnter onunla ilgileniyor. İnter Barcelona ile anlaşma sağlarsa Arda Turan bu teklife sıcak bakacak. Yeni sezonda İtalya’da boy gösterecek. Eski günlerine dönmek için çok iyi bir fırsat olduğunu düşünen Arda, burada özellikle Atletico Madrid performansını yakalamaya çalışacak.

Adı Galatasaray ile de anılan Arda Turan, özellikle bu iki kulüp arasında kalıyor. Galatasaray ve İnter arasında kalan tecrübeli futbolcu, özellikle Barcelona’nın satacağı kulüple de uzlaşmak istiyor. Her iki tarafa da zorluk çıkarmak istemiyor. İlerleyen günlerde bu transfer netleşecek.

PAYLAŞ
Avatar
Habercilik kariyerine internet medyasında başlayan Ali Yılmaz, Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde aktif olarak öğrenciliğini sürdürmektedir. Yarı zamanlı olarak Ajansportal.com editörlüğü yapmaktadır.

İletişim: aliyilmaz@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK