Spor Dorukhan için teklif var!

Dorukhan için teklif var!

5
0
PAYLAŞ

Beşiktaş’ın genç yıldızı Dorukhan Toköz geçtiğimiz sezon Beşiktaş’a son derece makul bir fiyata gelmişti. Daha sonra gösterdiği performans ile iyi bir çıkış yakaladı ve adını sıkça duyurmaya başladı. Siyah beyazlı formayla harika bir performans sergileyen Dorukhan Toköz, Şenol Güneş ile birlikte milli takımda da performansını yükseltti. Şimdi ise milli yıldıza yurtdışından teklifler geliyor.

Dorukhan İçin Juventus Devrede!

İtalyan devi Juventus Beşiktaş’ın milli yıldızı Dorukhan Toköz için devreye girdi. Juventus’un bu transferde en iddialı kulüp olduğu yabancı basında söylense de ayrıca 2 İngiltere ekibi de onu istiyor. Özellikle Newcastle United takımı Dorukhan için elinden geleni yapacak deniyor.

Newcastle United’ın orta sahadaki sorununu Beşiktaş’ın yıldızı Dorukhan Toköz ile çözmek istemesi de transferde Beşiktaş’ın istediği rakamlara çıkabilme ihtimalinin olacağını gösteriyor. Tabii siyah beyazlı yönetim onun satılmasına sıcak bakmayabilir çünkü kartalda sadece 1 sezon forma giydi ve daha önünde çok sayıda milli maç var. Biraz daha ismini duyurup o şekilde satmayı planlıyor.

PAYLAŞ
Avatar
Habercilik kariyerine internet medyasında başlayan Ali Yılmaz, Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde aktif olarak öğrenciliğini sürdürmektedir. Yarı zamanlı olarak Ajansportal.com editörlüğü yapmaktadır.

İletişim: aliyilmaz@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK