Spor Düşme hattı alev alev yanıyor!

Düşme hattı alev alev yanıyor!

2
0
PAYLAŞ

Sportoto Süper Lig’de bitime sadece 2 hafta kala şampiyonluk mücadelesi kadar düşme hattı da dikkat çekiyor. Düşmesi garantileşen Akhisarspor’dan sonra 2 takım daha düşecek. Sırlamada Akhisar’ın hemen üzerinde 32 2 puanla Erzurumspor yer alıyor. Onun bir üstünde ise 33 puanla Bursaspor bulunuyor. Göztepe ise bir üstünde 34 puana sahip. Bu 3 takım düşmemek için birbirleriyle mücadele ediyor.

Göztepe ve Bursa Dikkat Çekiyor!

Sanki bu yıl oynanan maçlara baktığımızda ve oynanacak 2 maçı incelediğimizde Göztepe ve Bursa’nın düşmemek için mücadele ettiklerini görüyoruz. Erzurumspor düşecekmiş gibi bir hava var. Bunun haricinde Göztepe hepsinden önde olarak biraz daha avantajlı ancak bu hafta Göztepe, Bursaspor deplasmanına gidiyor. Eğer ki burada Bursaspor kazanırsa 2 puan farkla rakibinin üstüne çıkacak.

Göztepe Bursa deplasmanından en az 1 puanla dönmek istiyor. Son derece çekişmeli bir mücadele olacak ve iki takım da kazanmak için oynayacak. Burada kaybeden takım büyük ihtimalle düşmenin en büyük adayı olacak.

Göztepe burada kazanırsa puanını 37 yapacak ve Bursaspor 33 puanda kalacak. Bu da düşen diğer takımın kesinleşerek yeşil beyazlı takım olduğunu gösterecek.

PAYLAŞ
Avatar
Habercilik kariyerine internet medyasında başlayan Ali Yılmaz, Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde aktif olarak öğrenciliğini sürdürmektedir. Yarı zamanlı olarak Ajansportal.com editörlüğü yapmaktadır.

İletişim: aliyilmaz@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK