Spor Eljif Elmas için resmi teklifler var!

Eljif Elmas için resmi teklifler var!

1
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe’nin Makedon futbolcusu Eljif Elmas, çok büyük umutlar ile Fenerbahçe’ye gelmişti. Futbol otoriterlerinden yeteneği ile tam not alan Elmas, Allah vergisi bir yeteneğe sahip şeklinde anılıyordu. Şimdi ise Fenerbahçe’nin en çok kar edeceği oyunculardan biri olarak görülüyor. Eljif Elmas için dev kulüplerden resmi teklifler var.

Eljif Elmas İçin Teklifler Var!

Sarı lacivertli takımın genç oyuncusu Eljif Elmas için Avrupa’nın dev kulüplerinden resmi teklifler var. Menajeri Petar Tomovski bir İtalyon radyosuna açıklamalarda bulundu. Onun çok yetenekli bir futbolcu olduğunu ve İnter, Mönchengladbach ve Manchester City gibi dev takımların izleyip etkilendiğini söyleyen menajeri, bu 3 kulübün de resmi olarak teklifte bulunduğunu söyledi.

Fenerbahçe ile sözleşmesi devam eden Eljif Elmas kulübe bir teklif geldiği an iyi bir rakama satılacaklar listesinde olacak. Fenerbahçe UEFA kriterlerine uymak için onu satacak ve gelecek parayla kadrosunu güçlendirmeye çalışacak. Ayrıca birçok kişi onun Avrupa’da oynaması gerektiğini ve son derece yetenekli bir futbolcu olduğunu söylüyor.

BİR CEVAP BIRAK