Spor Emre Belözoğlu Fransa maçında yok

Emre Belözoğlu Fransa maçında yok

2
0
PAYLAŞ

Fransa ile 8 Haziran Cumartesi akşamı oynayacağımız UEFA EURO Elemeleri Seçme Turu grup müsabakası 3. maçı için hazırlıklarımız devam ediyor. Şenol Güneş yönetimindeki milliler geçtiğimiz 2 hazırlık maçında da galibiyet almayı başardı. Genç ağırlıklı bir takımımız var ve bu takımda Burak Yılmaz, Emre Belözoğlu gibi isimler de var. Şimdi ise Fransa maçı öncesi Emre Belözoğlu haberi geldi. Emre Fransa maçında olmayacak!

Son Antrenmana Katılmadı!

A Milli futbol takımımıza ağabeylik yapması adına Şenol Güneş tarafından seçilen Emre Belözoğlu, aynı zamanda yükselen performansı ile de bu formayı giymeyi hak etti. Tabii sakatlığı bulunan ve Galatasaray’a karşı oynadığı mücadelede sakatlanıp oyundan çıkan Emre hala iyileşmedi. Bu nedenle A Milli futbol takımımızın son antrenmanına katılmadı.

Emre Belözoğlu sadece performansı ile değil aynı zamanda karakteriyle de milli takıma destek oluyor. Şenol Güneş’in yardımcısı gibi sürekli onunla ve birçok konuda ortak karar alıyorlar. 39 yaşındaki tecrübeli futbolcu ligde de gelecek sezon Fenerbahçe forması giyecek. Fransa karşısında onun yerine Şenol Güneş başka isimlere şans verecek. Dorukhan sahada olabilir.

PAYLAŞ
Avatar
Habercilik kariyerine internet medyasında başlayan Ali Yılmaz, Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde aktif olarak öğrenciliğini sürdürmektedir. Yarı zamanlı olarak Ajansportal.com editörlüğü yapmaktadır.

İletişim: aliyilmaz@ajansportal.com

BİR CEVAP BIRAK