Spor Emre Belözoğlu yuvasına döndü!

Emre Belözoğlu yuvasına döndü!

1
0
PAYLAŞ

Sportoto Süper Lig’de artık 20. şampiyonluğunu alıp 4. yıldızı takmak isteyen Fenerbahçe, bunun için son derece önemli transferlere başladı. İlk önce Murat ismi açıklandı. Ardından Almanya’yı kasıp kavuran Max Kruse açıklandı. Daha sonra ise 17 yaşındaki Allahyar takıma katıldı. Son olarak Fenerbahçe Emre Belözoğlu ismini de duyurdu. Sarı lacivertli takım gelecek sezon şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu daha şimdiden belli etti.

Yuna Hoş Geldin Emre Belözoğlu!

Bildiğiniz üzere her şeyden önce artık Fenerbahçe SK Youtube kanalı bu transferleri duyuruyor. Orada videolar paylaşıldığı an transferlerin kesin olduğunu biliyoruz. Bugün yayınlanan videoda Emre Belözoğlu ile 1 yıllık anlaşma sağlandığı belirtiliyordu. Ayrıca videoda en çarpıcı nokta ise Fenerbahçe’nin ona “Yuvana hoş geldin Emre Belözoğlu” demesiydi.

Yuvası olarak belirttiği Fenerbahçe’ye tekrar geri dönen 39 yaşındaki tecrübeli futbolcu Belözoğlu, gelecek sezon şampiyon olmak için elinden gelenin en iyisini yapacağını ve çalışmalara şimdiden başladığını belirtti. Sarı lacivertli takımın gelecek sezon şampiyon olup 4. yıldızı takacağını söyledi. Ayrıca bu kulüp içerisinde gerek futbolcu gerek de yönetimde söz sahibi olacak olmasının onda hiçbir değişiklik yaratmayacağını da sözlerine ekledi.

BİR CEVAP BIRAK